Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eset már le a babátok úgy...

Eset már le a babátok úgy hogy beütööte a fejét? mit tettetek? Mit kell figyelni ilyenkor? Vigyük orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Esett hanyatt a nyitott fotelágyról 1 évesen, és orra a csúszdáról 17 hónaposan. Előbbitől csak megrémült, utóbbinál sírt és vérzett az orra.

Úgy tudom a koordinációt kell figyelni, ugyanúgy mozog-e mint előtte, illetve ha hány esetleg, akkor valszeg agyrázkódása van.

2011. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,nekem a kórházban mondta a doki,mert bevittük,hogy a lényeg hogy sirjon,ne hányjon,ha már jár akkor ne szédelegve járjon,illetve ne legyen nagyon aluszékony.De ha sirt,és nem hányt,akkor biztosan nincs semmi baj.Mennyi idős a babád?
2011. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Éppen a rendelőben voltunk, mert kicsit meg volt fázva, és amíg a váróban ültünk, leesett a székről, mert a szék nem volt odacsavarozva ahhoz a vas valamihez, és megütötte a fejét. Mikor bementünk az orvoshoz, mondtuk neki, hogy leesett, és elküldött a kórházba, hogy biztos, ami biztos vizsgálják meg. Szerencsére nem lett semmi baja.


Mekkorát esett? Mert ha csak éppen lefejelte egy kicsit, akkor nem lehet nagy gáz. De azért vigyétek el az orvoshoz, már csak azért is, hogy megnyugodjatok.

2011. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
engem 1 hetes koromban, mikor hoztak haza a kórházból, leejtettek a lépcső tetején, és gurultam egy lépcsőfordulót, majd szembe nekiütköztem a falnak, és lám: semmi bajom! :) de persze jobb félni mint megijedni...
2013. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!