Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért adtatok ki, anyukák...

Miért adtatok ki, anyukák többszáz ezer forintot a stokke babakocsira?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, nem szépek, és biztonságban sem érezném benne a gyermekemet.
2011. máj. 18. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem tetszik és biztonságosnak, jónak éreztem. Ezért adtunk ki érte annyit, amennyit.
2011. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Már adtam kölcsön pénzt,ástam el a kertben,csak update kaját eszünk,és még mindig annyi van hogy nem tudjuk hova tenni,hát gondoltam veszek egy Stokket:-)
2011. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azért tervezem a Stokkét, mert mindketten nagyon magasak vagyunk és egyrészt praktikus lenne, ha nem kellene állandóan hajolgatni. Más szempontból is hasznosnak érzem, hogy magasan van a baba.

Továbbá tetszik is, több ismerősünk is szuperlatívuszokban nyilatkozott vele kapcsolatban. Egy biztos: nem terepre való, de totál stabilnak érzem, tologattam már benne babát mózesben, hordozóban és sportrészben is. Végül, de nem utolsósorban az a tengernyi díj, amit nyert a Stokke, igencsak meggyőző.

Tényleg nem olcsó, de ha akarsz egy jó BMW-t, akkor is mélyen a zsebedbe kell nyúlni.

2011. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Mert sz@rt sem ér a sok pénz, ha nincs megmutatva. ;)
2011. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Az egyik legjobb és legkényelmesebb kocsi!Könnyen irányítható és stabil.És dizájnos.Míg ugyanez egy kunert és társairól nem modható el,igaz az csak 35 ezer,ez meg 235 ezer.De akinek van rá pénze miérne venné meg???Én is olyat vettem volna ha nem lennék ilyen kis kopottlábú törpe a 155cm-mel.Így sajnos a nyakamig ér:((((
2011. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Hát én majd frászt kaptam mikor megláttam. Szinte félek ha képen látom:D

Hát én tuti nem vennék, vannak sokkal sokkal olcsóbb babakocsik több funkcióval, jól tele lehet pakolni alul, sok praktikus zseb.

Úgy is egyhamar kinövi, akkor meg mehet a padlásra több 100 ezer Ft.

Vagy nem tudom más hogy van vele.

Lehet maradi vagyok, de én a jó masszív, stabilon álló babakocsik híve vagyok:D

2011. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%

Soha nem adnék érte annyit, egyáltalán nem is tetszik!

Szerintem teljesen felesleges!

A kisfiam hatalmasakat alszik és boldogan utazgat a hagyományos babakocsiban, és én is nagyon szeretem.

2011. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

Pár hónapja bementem a Brendonba, nézegettem a babakocsikat.Az egyik eladó készségesen megmutatta az egyik multifunkciós kocsit.Én kérdeztem, hogy miért "lötyög" rajta a sport rész, mondtam, hogy ez nekem nem tetszik.Erre azt mondta, nem tudja, ez megvan minden multifunkciós kocsinál, aminek egyesével leszedhetőek a részi, odament a Stokkerhez, és megmutatta,hogy még ennek is lötyög, pedig több mint 200ezer ft!

Na ennyit a kocsiról...nekem nem tetszik, olyan, mintha póznára erősített széken ülne a gyerek.Amúgy szerintem marhára nem lehet kényelmes egy nagyobb babának abban a sport részben aludni...


De ez mindenhol így van, ami marha nagy divat és drága, az általában nem is olyan jó, csak a nagy reklámmal meggyőzik a vásárlókat.Illetve bizonyos réteget.Jaaa és az a sok díj amit nyert....ezt hívják marketingnek.

2011. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem szép, volt rá pénzünk, tetszett, és még mindig életben van a babám, pedig már egy éves. Nem értem az ilyen kérdéseket. Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.
2011. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem,hogy egyes embereknek mi közük van mások életéhez.

De csak hogy örülj:

Azért vettük meg,mert nekem nagyon tetszik,biztonságos,divatos.És rengeteg egyéb Stokke dolgaink vannak még(lábzsák,autósülés,pelustáska,pelenkázó,kiságy,stb...),azokkal is megvagyok elégedve.Inkább több pénzt adok ki valamiért,de az legyen biztonságos.

Tudom,hogy sokak szerint csúnya,de akkor Ők ne vegyenek olyat,vegyenek más fajtát,nem kell a másikkal foglalkozni!

2011. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!