Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogápolás babáknál? Ti, hogy...

Fogápolás babáknál? Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Babám 10 hónapos két alsó foga van és most bújik a fönt egy. A két alsó szorosan van és van hogy közte lepedékes. Érdekelne, hogy a tapasztalt anyukák hogy oldották meg ezt a helyzetet.
2011. máj. 19. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Az túlzás, hogy tapasztalt vagyok, mert első gyerek, és csak 7 hónapos.Egy foga van, annak is a felső csücske van csak kint.Kérdeztem a védőnőt erről.Azt mondta, addig, amíg nincs legalább 8 foga, nincs értelme fogkefét venni.Mert most fogzik, alapból érzékeny az ínye, ne dörzsölgessem.Annyit tudok tenni, hogy minden este fürdetés után egy nedves pelenkával letisztítom neki, hogy lepedék ne legyen rajta.Egyelőre ennyi csak a teendő.Mivel neki még csak a csipkéje van kint, ezért még nem csináltam semmit.
2011. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. máj. 20. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!