Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee Tippee cumisüvegeket...

Tommee Tippee cumisüvegeket szétszerelve, vagy összeszerelve rakjam a (mikrós) sterilizálóba?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok az értetlen, de a használati útmutatóból ez számomra nem derül ki.

Köszönöm!


2011. máj. 26. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden cumisüveget szétszedve kell sterilizálni.
2011. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szétszedve
2011. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg használ valaki ilyet?


Mellszívótok van ilyen márka? Azt is teljesen szét kell szedni? Én csak két részre merem szedni.

2011. máj. 27. 07:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A cumisüvegeket szét kell szedni. De ugye eleve ahogy elmosod,szétszeded.Úgy is rakd be.

A mellszívó nekem nem volt jó,nem tudta mind kiszívni,mindig maradt a mellemben. De azt úgy csináltam,hogy letekertem azt a részt,amibe beletekertem a cumisüveget,lehúztam a mellszívóról azt a kis gumiszelepet és a többi rész maradt egyben. Persze volt,hogy szétszedtem jobban,de nem mindig. Viszont belül a pumpás részt is jól mosd el,amennyire csak odaférsz,úgy hogy felemeled a pumpát,mert elég undormányos és nem higiénikus tud lenni,ahogy a tej odaszárad...

A cumisüvegeket nagyon szeretjük.

2011. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 27. 08:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A cumit (a szilikon etetőcumira és a gyűrűre gondolok) össze kell szerelni sterilizálás előtt, hiszen ha sterilizálás után rakod össze jól összefogdosod azt és így értelmetlen az egész.

A Tommee tippee mellszívó nálam sem vált be. Medela elektromos mellszívót kölcsönöztem pár hétre. Az hatékony volt.

2011. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!