Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi epret ehet 1 nap a 16...

Mennyi epret ehet 1 nap a 16 honapos kisfiam? Mert ma már fél kg ot megevett, és még kéri. Adhatok még neki? nagyon szereti

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
az én 15 hós lányom is imádja 10-15 szemeket benyom belőle, és semmi baja tőle.
2011. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja. az én lányom most lett 1 éves és a újhagyma zöld szárát rágja, nem lehet tőle elvenni. most mit csináljak? nem lesz semmi baja
2011. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "nagy könyv szerint még nem kéne". DE: ha nem mostanában adtad először neki (tehát már kb két hete kapta az első epret) és viszonylag fokozatosan egyre többet evett. akkor amennyi jól esik neki. Ha ezek nem voltak meg, akkor szerintem elég volt mára. Majd eszik holnap is.
2011. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gondja lenne(allergia)akkor 1-2 szemtől is .Ha nincs baja nyugodtan eheti,az én 2,5 évesem is "kilószámra" eszi!
2011. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves lányom is nagyon szereti és eddig nem lett baja tőle, bár soha nem volt hasfájós. Ő is sokat tud enni belőle.
2011. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!