Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás után jelentke...

15 hónapos oltás után jelentkezik láz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg kb 10 nap után láz,hőemelkedés és pöttyök
2011. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi sem volt, de szerintem ez mindenkinél más.
2011. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi, még egyik oltás után sem volt lázas.
2011. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert eddig neki sem volt soha láza, még hőemelkedés sem.

Köszönöm a válaszokat!

Elsőtől kérdezném, hogy hol jelentek meg a pöttyök? Mekkorák? Kellett-e rá valami? Menny idő után múlt el?

2011. máj. 28. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
egy pár napi volt a kis pocakján,de nem kellett rá semmi
2011. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi múlt szerdán voltunk, leírom miket mondott a dokink: 5-14. napon jelentkezhet láz, ami ált 48 óráig tart, jelentkezhet orrfolyás és a törzs kétoldalán kiütések.

A fiam most szerda óta nagyon nyűgös, csüt. délután és mára virradóra volt hőemelkedése, de láza nem. Kiütései viszont vannak rendesen.

2011. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem jelentkezett láz. A picinél viszont jelentkezett olyan, amiről nem tájékoztatnak az orvosok.
2011. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én fiam belázasodott a 10. nap aztán 2 hétig pici élénvörös pöttyökkel volt tele az egész teste, arca. nem kellett vele semmit csinálni
2011. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!