Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ceglédi Hotel Aquarell Babával...

Ceglédi Hotel Aquarell Babával/kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Milyen a játszóház,van-e kinti játszótér lehetőség? Mennyire bababarát a szálloda? Gondolok itt az ételekre,a szobára..,meg amire ilyenkor gondolni lehet..

Minden érdekel!!! :) Ti hogy éreztétek magatokat?

/kislányom most töltötte be a 22. hónapját/


2011. máj. 31. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor mi voltunk a lányom 7 hónapos volt, szóval jóval kisebb, de nagyon jó hely szerintem. A személyzet kedves, türelmes, a játszószoba nagyon jól felszerelt, hétvégén van foglalkozás, és felügyelet is, lehet menni babaúszásra. Az ételeket nem tudom, mert ő akkor még nem evett olyasmit (amúgy finom volt minden), de etetőszék mindig volt, és mivel tele volt gyerekkel nem gáz, ha a tiéd éppen ordít:)! Utazóágyat, kiskádat adtak, a szobák kényelmesek. Ami szerintem hiányzik, hogy nincs semmi kert, külső játszótér, homokozó stb, és bent sincs kifejezetten gyerek medence, csak a felnőttbe tudod bevinni, és a környéken sincs semmi, a puszta közepén van. Szóval hosszabb időre én nem mennék, de pár napra tökéletes szerintem.

Remélem segítettem!

2011. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!


Holnap indulunk,és pénteken jövünk vissza,szóval nem leszünk ott sokat..


Még annyit megkérdezhetek,hogy ti a környéken kerestetek játszóteret,vagy ilyesmit? Vagy ne kérdezzek hülyeséget,mert még nektek nem hiányzott ilyesmi? :)

Valahol a környéken csak van valahol..,nem? Mondjuk lakóházak környékén,vagy ilyesmi helyeken... De ha szerinted nincs ilyesmi lehetőség,akkor feleslegesen nem viszünk homokozós cuccot.. :( Bár sok helyet nem foglal,így csak kéne vinni azt is :)

2011. máj. 31. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi nem kerestünk, de úgy emlékszem nincs semmi ilyesmi, a város pedig messze van. De szerintem már ott vagytok, úgyhogy jó időtöltést:)!
2011. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindjárt indulunk,azért is néztem még fel.. :)

Köszi a válaszod!!! :)

2011. jún. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!