Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisfiam még tápszer...

20 hónapos kisfiam még tápszeres. Adjak neki tehéntejet ( szüksége van rá a szervezetnek ), vagy maradjon a tápszer? ( milumil AR-es )

Figyelt kérdés
Szereti a tejet is, de a tápot is. Én úgy gondolom, hogy a tápszer azért egészségesebb. Ti hogy látjátok?
2011. jún. 2. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

én is inkább tápszer párti vagyok

mi kb 18 hónapos korában áttértünk a tápszerről a tejitalra, és kb 23 hónapos korától kap tejet, de még csak keverve a tejitallal, az egyharmada tej, a többi tejital egyelőre

2011. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én lányom 21 hós koráig kapott tápszert reggel-este, azóta tejet. Adtam volna tovább is a tápszert, de anyagi okokból áttértünk a tejre.

Ha még elfogadja a tápszert a kisfiad, és van rá pénzetek, szerintem is jobb. Persze néha igyon tejet is, az sem baj.

2011. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

19-20 hós koráig kapta a Milupa Milumil Ha2-őt, majd a Milupa tejitalt (ezt is úgy kell adagolni mint a tápszert) Próbáltam már a tehéntejet is, de hasmenése lett tőle, ezért visszatértünk a tejitalra. Most 23 hós.


Először csak reggel adtam neki a tejitalt és este tápszer. Hogy fokozatos legyen...

2011. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez a legolcsóbb tápszer (1200 Ft és 900 g-os), mert ez a fajta bukós csecsemőknek való és elég nagy támogatás van rá. Az én fiam nem bukós, csak az ára miatt találtuk ki a védőnőmmel. 1 éves koráig a Beba tápszereket kapta, na annak azért volt ára ( 600 g és 2600 Ft körül volt). Ekkor találtuk ezt a milumilt. köszi a válaszokat.
2011. jún. 2. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod "felesben".Én ugy adom két évesemnek már elég régtől,hogy reggel tej,este tejital
2011. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is úgy isszuk, hogy reggel tej kakaóval, vagy babakávéval, este pedig a tejital a vitaminok miatt.

25 hónapos

2011. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha van lehetőséged adjál neki házi tejet. az jobb azért mint a bolti és arra ki merem jelenteni, hogy egészséges. Talán a tápszernél is.
2011. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!