Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos baba àll...

7 és fél hónapos baba àllhat már? Nem árt az izmainak, izületeinek, gerincének?

Figyelt kérdés
Babámat nem tudom a vállamra venni pl. büfiztetni,mert azonnal álló helyzetbe nyomja magát a lábaival,tartja magát, közben nagyokat sikongat, de fogni kell. A kiskádban ha hasra fordítanám,hogy hátát mossam, megfeszíti a lábait és áll. Még ülni nem tud,csak forogni. Nem korai még az állás?
2011. jún. 3. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hónapos 1 hetesen felállt, nagyfiam 8 hónapos kora előtt 1 héttel
2011. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Élvezi, szerintem hagyjad. Bár direkt azért nem álltatnám, de gondolom nem álló nap ácsorogna :))
2011. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom is 7,5 hós. Akkor állt fel először, azon a napon mikor betöltötte a 7 hónapot. Előtte ő is mindig kinyomta magát állásba. Én egy már másodpercig hagytam hogy álljon. Azóta meg már lépked is az ágy mellett oldalazva. Vannak babák akik hamarabb, míg mások később kezdenek el dolgokat csinálni. Nincs ezzel semmi gond. Ha magától csinálja akkor meg pláne hogy nem árt.
2011. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy akar állni, h te fogod az még tényleg nem jó. Az enyém is ezt csinálta, kérdeztem az orvost, aki mondta, h 1-2 percig hagyjam, élvezze, de utána minden további nélkül, akár sír akár nem, tegyem le. Akkor szabad felállnia, amikor már a saját erejét használja. A párom unokahúga 7 hónapos korától már ágyba, székbe kapaszkodva közlekedett, de neki senki sem segített.
2011. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!