Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós Anyucik! 4 hónapos...

Szoptatós Anyucik! 4 hónapos szoptatott baba mellett nem lehet még epret ennem? Imádom és itt a szezonja. Állítólag allergiás lehet rá a baba!

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármire allergiás lehet a baba. Egyél nyugodtan, csak figyeld, nem lesz-e kiütése tőle. Az enyémnek semmi baja nem lett tőle.
2011. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! manapság egyre kevesebb mindent lehet enni,mert allergiát okozhat hasfájást stb.Nekem azt mondták azt ne egyek ami nekem is megterheli a gyomrom.Ha betartanám mit nem lehet enni sztem egyszerűbb lenne szoptatós anyukáknak való tápszert csinálni :/ Ne aggódj ha mindennap eszel egy kicsit semmi baja nem lesz, a kisfiam lassan 6 hetes és szinte mindennap ettem epret.
2011. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórházban azt mondták, tilos az eper. Ennek ellenére, okostojás módjára, ezen az oldalon elolvastam a hozzászólásokat, hogy nyugodtan lehet. Szintén 4 hónapos a babám. Kb. 4 szemet ettem este kipróbálás szinten és másnapra lángvörös lett a pici arca... És nem múlt el vagy 1 hétig, rohantunk vele orvoshoz. Szerencsére nem lett semmi baj. Azt mondta a doki, hogy ne egyek több epret:) És a többi allergénből is csak módjával, pl. csoki, méz, dió, hal, stb.
2011. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is 4 hósak vagyunk,és imádom az epret is,és ettem is, de sajna pöttyös lett a kis pofija.Szóval én lemondtam az idén az eperöl:(!Nem baj majd bepótolom:)))!!Szerintem egyél,és nézd meg hogy gond leszáe nállatok!

2011. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De csak azt tudom mondani én is, hogy valakinek nem allergiás a babája az eperre. Azért mondják az eperre, mert ez a legerősebb allergén. És, ha nagyon durva az allergia, akkor légzési nehézségeket is tud okozni. De pár szem epertől természetesen nem lesz! Ha nem félsz attól, hogy kiütéses lesz vagy ilyesmi, akkor próbáld ki, bírja-e a babád.
2011. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3 hós a babácska, iszonyú hasfájós, de szerencsére az epret bírja:). Már 1 hete eszem. Babája válogatja.
2011. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ettem pár szemet naponta , nem lett semmi baja a babának , 2 hónapos.
2011. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 4 hónapos. Én is ettem epret, semmi baja nem lett, úgy csináltam, hogy elsőre ettem 2 szemet. Aztán 2 nap múlva 4et, és így tovább.
2011. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én picim 6 hós.Nem tudtam ellenállni én sem az epernek,így meghámoztam 2 nagyobb szemet és befaltam:) Babámnak semmi baja nem lett,nekem viszont karjaim lábaim iszonyatosan viszkettek piros tarjagos lett.Ittam calcimuskot és elmúlt.:) Majd ha már nem szoptatok újra próbálkozok,hátha akkor majd bírni fogom...
2011. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6 hós volt a kicsikém, amikor kóstoltam az epret. Első nap csak 4 szemet, nem lett semmi gond,második nap 8-at, mert imádom.- Szerencsére nem allargiás rá, de azért mértékkel fogyasztom:)
2011. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!