Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már festett a gyerekszoba...

Aki már festett a gyerekszoba falára milyen festékkel tette?

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok aki saját kezűleg festettek valamit a babájuk szobájának falára,szeretnék virágokat kis pillangókat felfelé ívben a kiságy meletti falra.De nem tudom milyen festékkel tegyem.Mert több szín kelene ezért nem szeretnék nagy vödrösből vásárolni....gondoltam temperára amit az iskolában használtunk az elég sűrű állagú...
2011. jún. 3. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én papírboltban vettem dekor akrilfestéket kicsi 20 ml-es kiszerelésben van 200 ft-ért. Én vízzel hígítottam, nagyon jó.
2011. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

nyugodtan ráfesthetsz temperával, vízfestékkel, de ha nagyobb felületet akarsz, akkor vedd meg a falfesték színezőjét!Aquacolor, Genius Plus pl. Szerintem nem érdemes megvenned, inkább kérj ismerősöktől maradékot kölcsön, akik maguknak szoktak festeni.Vagy ismerős festőtől egy műanyag tojástartó(-es) lukjaiba, azonnali felhasználásra, mert neked annyi elég lesz.

Dekorfestő vagyok.


De néhány pillangóhoz bőven jó az iskolai vízfesték. Csak jó sűrűre kavard fel az ecsettel. Minden gombot áztass be,előre , pici csepp vízzel, és jó sokáig körözz benne

az ecsettel!

A tempera még jobb!

2011. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kis tubusos akril festék is jó, csak ki kell mosni a végén az ecsetet rendesen.
2011. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor veszek egy doboz ilyen temperát: [link]
2011. jún. 3. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy vonatot festettem fel a fiam ágya fölé. Ne ilyen temperát vegyél szerintem. Én is vettem, de annyira sűrű volt, hogy ahogy felfestettem csúnya csíkos lett. Hígítva meg nem olyan szépek a színei. Én az auchanba vettem meg a legolcsóbb temperát, és az jött be! Sok sikert!
2011. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dekor a legjobb.
2011. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

supralux színezőpasztával. Pár száz forint színenként, és egy tubus rengeteg képre elég.

Korábban már temperát is próbáltam. Ha valaha az életben át akarod festeni, akkor ne azt használd.

2011. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se temperázz, mert azt utána nem tudod eltüntetni.

Vegyél színezőpasztákat, nem drágák, vegyél egy vödör beltéri fehér festéket, és kevergess ki színeket, tök egyszerű. És ha utána nem tetszik, simán tudsz javítani másik beltéri festékkel. Temperát csak a jóisten szedi le onnan, de lehet ő se.

2011. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rajztanár vagyok és festettem falra - temperával, amit linkeltél az nagyon is jó,vgay amit elöttem is irtak, az akril, az is jó, ha csak kis dolgokat akarsz festeni böven elég a tempera, én szinte egy szint sem ugy használtam ahogy a tubusból kinyomom, hanem kevertem öket egymással, meg esetleg fehérrel, nagyon szép lett
2011. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!