Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazás vagy szoptatás/itthon...

Utazás vagy szoptatás/itthon maradás?

Figyelt kérdés

A kérdésem NEM valós, csupán csak kíváncsi vagyok, hogy ki mit tenni ilyen esetbe! :))

Mit tennél, ha nyernél egy 2 személyes egzotikus luxus utat, amit nem lehet elhalasztani, és nem lehet beváltani, elcserélni, stb, de neked otthon van a babád, aki csak anyatejes, és még szopik!!

Elmennél a a pároddal az útra, és a babádat a nagyira (vagy valakire) hagynád, aki majd tápszerrel etetné meg, vagy lemondanál a luxus útról?? :-))


2009. márc. 19. 08:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Én nem mennék el utazni, nem hagynám hogy a fiam tápszeres legyen. A nagyikkal semmi bajom, Anyum+Anyós is normális, de még pici a fiam (3 hós), szüksége van az anyatejre!!!
2009. márc. 19. 08:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam a kezdetektől tápszeres,már fél éves lesz,de még mindig nem birnám őt itthagyni semmi pénzért!
2009. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem merném senkire rábízni, nem a tápszer miatt, hanem mert neki ránk van szüksége. tápszert eszik 9 hónapja, nem méreg az sem:)
2009. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Én vinném a gyerekemet is, megbeszélném a szervezőkkel, hogy el lehet-e intézni, ha nem akkor akkor se hagynám őt itthon, mert elképzelhető, hogy csak egyszer adódik egy ilyen lehetőség akkor őt is vinném magammal! Amúgy meg tápszeres a kislányom és itthon hagyhatnám nyugodt szívvel, mert tudom jó kezekben lenne nagyszülőknél, de ő is szakadjon ki az itthoni világból egy picit!!

10 hónapos anyuka!

2009. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, egyetértek ez előttem szóló anyukával, én is elvinném a babámat, ha olyan kihagyhatatlan utazásról lenne szó. Mi már utaztunk eddig is 2x (5,5 hósan és 8 hósan) és az elsőnél még csak anyatejes volt a babám. Megoldottuk :) nálunk amúgy a tápszeres etetés sehogy nem jöhetne szóba mert a cumisüveget nem fogadja el kisfiam.
2009. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak amiatt aggódsz, hogy tápszert fog kapni, akkor előre le kell fejni egy jó adag tejet, lefagyasztani és akkor azt kaphatja a baba. Amúgy mi is tápszeresek vagyunk, így ez a része nem lenne gond, de én nem tudnám itt hagyni a babámat ilyen hosszú időre. Ha csak fél napig nem látom, már akkor is iszonyatosan hiányzik és rohanok haza.
2009. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 6 hónapos. 3 hete kezdtük a gyümölcsök evését. Ha semmiképpen se lehetne megoldani, hogy őt is vihessem az útra, én NEM mennék el erre az útra, még, ha ilyen alkalmam csak egyszer is adódna az életben. Igen, az anyukámra rábízhatnám a babát, de nem lennék nyugodt és nem tudnám maradéktalanul élvezni az utat nélküle. Nem kimondottan a tápszer miatt... bár az is belejátszana, őszintén bevallom. Lehet, hogy néhányan lepontoznak, nem bánom. Egy ilyen pici babát megítélésem szerint nem szabad hosszú időre elhagyni. Neki még az a néhány perc, míg mondjuk az udvarra kiszaladok, örökkévalóságnak tűnik, mi lenne vele 1 hétig? Könnyű azt mondani, fejj le elegendő tejet, amit majd odaadnak neki... itt nem csak az etetésről lenne szó.. az csak sokad rangú kérdés lenne ilyen helyzetben. Egy hét után a baba nem ismerne meg, idegen lennék a számára. Ja! és a szoptatást se olyan könnyű abbahagyni egyik napról a másikra.. Nekem ez a véleményem.. lehet lepontozni.. nagycsaládos anyuka (egyébként amikor még nem volt meg a pici, mi voltunk kettesben a férjemmel "nyaralni", de a nagy gyerekeim már tizenévesek, így ők nem sínylették meg a távollétünket. Az egészen más szitu.)
2009. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem mennék a baba nélkül, megpróbálnám úgy intézni, hogy ő is jöhessen. A szoptatást meg nem lehet csak úgy abbahagyni, hisz végig fejni kellene akkor, ha nincs veled a baba, vagy elapadna vagy egyéb dolgok. És persze a kicsinek is a szüleivel a legjobb, bár pár napot bizti kibírna még. A tápszerből nem csinálnék gondot, az se méreg. De a fentiek fényében nem mennék el a pici nélkül.
2011. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!