Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánlánc? Melyik a jó?...

Borostyánlánc? Melyik a jó? Van különbség?

Figyelt kérdés

[link]

Melyiket vegyem?


2011. jún. 5. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Színre teljesen mindegy. Nagyon fontos a megfelelő méret kiválasztása( se túl szoros ne legyen, de nagyon se lógjon le), és hogy lecsiszoltak legyenek a szemek,mert van olyan amelyik szúrós.
2011. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

pénzkidobás, már csak logikus megfontolásból is.

a borostyán gyantából lesz, ami a legallergénebb anyagok egyike. még felnőttek közül is sokaknál ronda bőrirritációt vált ki. így nyilván nem érintkezhet a baba bőrével, így a köveket gondosan lelakkozzák. így meg is dőlt az elmélet, mely szerint a baba testmelegének hatására illóolajok szabadulnak fel. akkor meg minek? ennyi erővel egy műanyag gyöngyláncot is a nyakába lehetne tenni.

el sem hiszem, hogy valaki még beveszi ezt.

mikor gyerekorvost választottam a lányomnak bementem a rendelőbe, van 4 doki, az egyik ajtaján a következő felirat áll:borostyánláncban érkező gyerekeket nem látunk el. nah, azonnal tudtam, hogy ő lesz a megfelelő.

2011. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
De azt tudod, ugye, hogy csak dísznek jó?
2011. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
nekem olyan van, amelyik kép mellett a #baba2 van, a színes, nagyon vagi, ha budapesti vagy el tudom neked adni, most fogom feltenni eladós oldalra :)
2011. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Jajjaj!

Tényleg ne vegyem? Sajnos kisvárosban lakom, csak az én gyerekemen nincs, és mindenki lehurrog, hogy miért nem vettem még?! Áradoznak róla, hogy mennyire jó fogzásra!

A védőnő is...

Eddig féltem, mert kicsi volt, hogy baleset lesz belőle, de ha ennyire nem ajánljátok, akkor már nem is veszem meg.

2011. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért! Előző.
2011. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszek benne én sem! Itt a mi környezetünkben nem divat, nincs senkinek sem.
2011. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
nézd, ha a piros pelenkára mondanák azt, hogy segíti a fogzást és nyugtat mindenki azt venne és mindenki szerint hatásos. ez placebo, ami nem a babán érvényesül, hanem az anyán. ha azt hiszi, hogy a gyerekét egy adott dolog nyugtatja, akkor nyugodtabbnak fogja érezni akkor is, ha valójában ugyanolyan a baba viselkedése. a placebo egy létező, bizonyított dolog. nyilván elég sokan jól keresnek ebből a láncból. mindenféle népgyógyászati hátteret kerálnak neki, csak mert sokan nem tudják, hogy az a borostyán, amiről a népgyógyászat beszél nem a kő, hanem a növény maga és a kettőnek semmi köze.
2011. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor a kérdés eldöntve. Nem veszek. Én is "nyomás" hatására akartam, de most már nem fogok.

Köszönöm mindenkinek!

2011. jún. 5. 15:07
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Tipikus kisgyerekes szülő lehúzás.


Komyolan van aki még bedől ennek a mesének?

2011. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!