Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Antibiotikum szedése után...

Antibiotikum szedése után /zinnat/ lehet véres nyálkás széklet anyatejes babánál?

Figyelt kérdés
mit gondoltok megnyugodjak, mert most voltunk a korházban megnézetni a kicsit 3 hónapos ahol a pellus láttán amit bevittem, és a friss kaki láttán ezt mondták.lactiv babit javasoltak.hazaküldtek, de megint kakilt és olyan volt.azt mondták ha több mennyiségü lesz és a gyerek étvágytalan meg aluszékony vigyem be ujra. nagyon aggódom..
2011. jún. 5. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én azt javaslom,vidd be...nem játék...
2011. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mikor irtam a kérdést előtte jöttünk haza fél orával. voltunk bent már.
2011. jún. 5. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! hogy vagytok? nekünk a tejallergia kezdődött véres széklettel, átváltottunk gyógytápira és én sem ittam ettem tejeset, aztán megszűntek a panaszok. most egy éves múlt, úgy néz ki, hogy kinőtte.
2011. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, előtte az én lányom is kapott zinnatot tüdőgyulladás miatt, de szerintem nincs köze hozzá, nálunk fel sem vetődött ez. de bogár ült a fülembe....
2011. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok, megvettem neki még aznap a lactívot, beadtam 1 ampullát neki és el is múlt azóta nem volt neki és nem is nyálkás, illetve tápit kap most anyatej helyett néhány napig, mert én is szedtem anibiotikumot. a dokinő szerint sok volt a belecskéinek és javasolta hogy 1 hétig tápit kapjon, utánna ujból tejcsit. köszönöm a válaszokat ez a tejallergia érdekes, majd figyelem ha visszatérünk a tejecskéhez.
2011. jún. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!