Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte a "nagy tesó"...

Hogy viselte a "nagy tesó" azt az időt, amíg a "kis tesó" született, és a kórházban voltatok?

Figyelt kérdés
2-3 éves körüli
2011. jún. 7. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk hála égnek semmi komoly probléma nem volt. A nagy tesó 2,5 éves. 5 napot voltam kórházban. Nagyon jól elvolt apukájával, minden nap voltak nálam a kórházban, és mindig úgy ment el, hogy minden rendben volt, nem sírt. Én annál inkább....nekem nehezebb volt, nagyon hiányzott. Őt nem viselte meg. Nagyon örült a kis tesónak, szereti őt, segít körülötte.

Terhességem egész ideje alatt felkészítettük őt a kis tesó érkezésére, volt rá 8 hónapunk. Elég jól sikerült.:-)

Nálad gond van, vagy mi a baj? Mikor szülsz?

2011. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem volt gond,sőt mondhatni,én sokkal rosszabbul viseltem!Mindent elmagyaráztunk neki.2,5 éves volt mikor öcsike született,de mindent megértett!Szerintem ilyen korban is megértik,sőt sokkal okosabbak mint gondolnánk!Jött látogatni a kórházba is,és akkor is ott volt,mikor kihoztuk a picit.A mai napig mindent együtt csinálunk,igaz azóta már eltelt másfél év.Imádják egymást.Szerintem e lényeg,hogy tudja mi miért történik!
2011. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meglepően jól viselte a 2,5 éves fiam a huga érkezését és a távollétemet,pedig szinte csak velem olt előtte mindig.Velem is aludt el,és még csak nem is sírt utánam,még esténként sem.Minden nap bejöttek hozzám a kórházba,vidáman érkezett,mosolyogva búcsuzott.Előtte hosszú hónapokig elmeséltük,eljátszottuk,hogy is lesz majd,és olvastuk neki a Bartos Erika :Kistestvér érkezik című meséjét,meg a többit,ami abban a kötetben van.

A 3.babánál ugyan így zajlott minden,akkor a középső 3 éves volt.

Remélem nálatok is minden rendben lesz!

2011. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Én most tudtam meg, hogy januárban kistesó érkezik, és van egy most 2 éves okos kislányom, aki nagyoN, de nagyon anyás, még soha nem volt távol tőlem egy-két óránál tovaább, most szokott be bölcsibe, ahol szeret, de minden reggel sír utánam. nagyobn félek, nehogy sérüljön majd. Apukáját nagyon szereti, de amikor ketten vannak, akkor is anyát emlegeti.

2011. jún. 7. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom 1,5 éves volt mikor a kistestvér érkezett. Hol egyik mamánál, hol a másiknál volt azalatt a 4!! hét alatt amit bent kellett töltenem. sajnos nem jöhettek látogatni hozzám 3 hétig, mert járvány miatt lezárták a korházat, de telefonon tartottuk a kapcsolatot. én nagyon rosszul viseltem, őt nem viselte meg annyira. a hazaérkezés utáni időszak sem.
2011. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!