Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon drága egy kisbaba ha...

Nagyon drága egy kisbaba ha nekünk full semmink nincsen és az elejétől kell elekzdeni a babázást?

Figyelt kérdés
jó azoknak akiknek van rokon...nekünk sajna nincs és félek hogy nem tudok majd megadni a babának mindent.dolgozom, havi 90 et kapok ha elmegyek gyesre mennyit fogok kapni?
2011. jún. 13. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A 70%-át plusz a 12 ezres családi pótlékot, nem sokkal kevesebbet mint most.

Nekünk sincs rokon, de a nagyobb dolgokat, mint babakocsi vagy bútor meg lehet bizományiban is venni, vagy nézni az akciókat. A ruhákat szintén megtudjátok használtan venni turiból, de a corában és a tescoban is szoktak lenni jó akciók.

Meg lehet drágán is és olcsóbban is oldani, csak tervezni kell és figyelni az akciókat, eljárni szétnézni mi hol mennyi. Nem szabad az első helyen megvenni mindent.

2011. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És persze ott az internet. Vatera, teszvesz, expreszz, jo fogás stb
2011. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Teszveszen,Vaterán mindent meg lehet venni egy babának.Én is ott vettem a babakocsit,gyerekülést,ruhákat.
2011. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. jún. 13. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nektek nem derogal, sok dolgot lehet hasznaltan venni. Mi pld. a babakocsit, es a hordozot hasznaltan vettuk. Ruhakat is vettem hasznaltan. Erdemes bababorzere jarni, vateran, teszveszen nezelodni. Vedonot megkerdezni, hogy nincs-e valakia, aki eladna, vagy atadna nektek holmikat.
2011. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nincs értelme sztem újat venni nekem jó a használt is ha használható.köszönöm a válaszokat majd nézegetem a jó ajánlatokat
2011. jún. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!