Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész jól kijövök a rokonaimma...

Egész jól kijövök a rokonaimmal, sőt még a párom rokonai sem zavarnak, jófejek...csakhogy mindenki azt szeretné ha egy héten legalább egyszer átmennénk hozzájuk a babával. Hogy csináljam hogy mindenki elégedett legyen?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam. Itt az a baj hogy: az én szüleim elváltak. Rögtön 2 látogatás. a Párom szülei is elváltak...még2. nekem a nagyszüleim is elváltak +2. és akkor még a párom nagyszülei. ők nem váltak el hála a jó istennek. de így mindennap úton lehetnénk! 7 ből hetet...Nem akarok megbántani senkit, de ez az azért kisit sok, és nem értik meg...mindig az megy hogy: "bezzeg ott többet vagyok, ide sose jöttök, ők láthatják a gyereket, mi nem.." Már megőrülök ettől, nem akarom a fiam mindennap hurcolni valahova!!!! Valami ötlet? Köszi előre is...(elég sértődékenyek lettek a rokonok, de már lassan nem érdekel...Sokat volt beteg a fiam, nem fogom állandóan vinni) KÖszike!
2009. márc. 22. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senkivel.Csináld úgy ahogy te jónak látod.Ha valaki látni akarja a kisfiadat,akkor menjen el hozzátok és nézze meg.Ez nálunk is így volt,de úgy gondolom,hogy már nem nekünk kell máshoz alkalmazkodni.
2009. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hozzánk a rokonok jönnek, nem hurcibálom a gyereket ide-oda. 7 hónapos.
2009. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell egy ilyen kis csecsemőt ennyi helyre és ennyi ember közé vinni, főleg ebben a vírusos időszakban. Erre való a fénykép, DVD-n vagy előhívatva. Webkamera. És különben is. Van magánéletetek nem? Legyetek együtt és élvezzetek ki minden pillanatot, mert a baba korszak sajnos nagyon hamar elmúlik. Egy héten egy rokon látogatás bőven elég. Maximum kettő. Egyikhez ti mentek a másik meg menjen hozzátok. Ha ezen valaki felháborodik hát tegye. Szive joga, mint ahogy neked is, hogy kit mikor hívsz meg magatokhoz, vagy kihez mikor mész. Nem egy játékbabáról beszélünk, hanem egy élő kisemberről akinek az anyukáján és apukáján kívül senkire nincsen szüksége. 11 hós kislány anyukája.
2009. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az előttem szólónak, ha valaki meg akar látogatni hívjon fel előtte és menjen át. Nálunk is ez a szitu amúgy, de mostmár én is a sarkamra álltam és nem megyünk minden hétvégén. Van belőle sértődés, de eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel, a kisfiam sokkal fontosabb:)

(5 hónapos kisfiú)

2009. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne neked vinni a gyereket mindenhová? Aki látni akarja szóljon oda, jöjjön el meglátogatni, te pedig akkor és oda menj vele, ahová kedved tartja. Teljesen felesleges a dolgokat azért és úgy csinálni ahogy mások szeretnék, mert egyrészt úgyse tudsz mindenkinek megfelelni, másodszor elsősorban az a fontos, hogy te és a baba jól érezzétek magatokat. Aki megsértődik magára vessen.
2009. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem, hogy másoknak úgy kényelmesebb, ha te viszed a babát oda, de nehogygmár...
2009. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat!!! hát igen, nekem az lenne a természetes, hogy ők jönnének...bezzeg mikor szültem (császárral sajnos) senki nem volt aki segítsen tök egyedül voltam a panelban:( Köszike a hozzászólásokat!
2009. márc. 22. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
De ismerős, én is mindig ezt hallgatom a férjem szüleitől. Amikor mondom, hogy jöjjenek ők, hát drága a buszjegy, nekünk van autónk. Na és a benzin nem drága? A GYED-ből? Ők legalább 90 %-os kedvezménnyel utaznak. Nálunk is van sértődés, de nem érdekel. Havonta egyszer azért eljönnek.
2009. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen, nekünk is van kocsink..mi detto ugyanezt hallgatjuk:(
2009. márc. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!