Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kérdezik meg, hogy...

Miért kérdezik meg, hogy fiú-e vagy lány, amikor tiszta rózsaszínűben vagy szoknyában van a gyerek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :)

Talán azért, mert próbálnak beszélgetést kezdeményezni, ez pedig olyan evidens kérdés... Főleg idősebbek kérdezik. Az én kisfiamnál is megkérdezték, hogy kisfiú vagy kislány, pedig kék body, kék kantáros nadrág, szürke kocsicipő, kék pléd volt rajta. Ráadásul ő fiús fiú kinézetű...

2011. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 poci-maci ***** válasza:
Ez 1 jó kérdés fogalmam nincs nekem tavly folyamatosan lányozták a fiamat verdás együttesben rövid tüsi hajjal:)
2011. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt tapasztalom, hogy van olyan, akinek százszor elmondtam már, hogy fiam van és még 101dik alkalommal is megkérdezi, hogy mi újság kisasszony, vagy hogy van a kislány? Vagy elmondja hogy de nagy már a lányka!
2011. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ma egy 50 körül férfi kérdezte meg tőlem, amikor egy rövidujjú rózsaszín body volt rajta, azon meg egy kantáros rózsaszín virágmintás farmerszoknya. Szívem szerint rávágtam volna, hogy kisfiú, de nem akartam bunkó lenni. De ahogy utána ránéztem az arcára, láttam rajta, hogy rájött, hogy hülyeséget kérdezett. De ha ez az első eset lenne...
2011. jún. 16. 18:18
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem én sem!

Tavaly teljesen lányos cuccban volt a kislányom és csuri is volt a hajában, az eladónő mégis megkérdezte kisfiú vagy kislány....nem mondtam semmit, hanem megköszöntük a vásárlást és továbbmentünk. Nem hiszem el, hogy nem lehet látni, ha egy 80 éves néni kérdezte volna meg azt mondom oké, de ők nem kérdeztek soha ilyet!

2011. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én erre azt szoktam mondani,hogy :ááááá fiú csak mindenképp szeretnénk ha homoszexuális,de legalább is biszex lenne:D

Persze ezt csak olyannak aki tudom,hogy érti is a viccet.

2011. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert se lát, se hall, csak hülyeséget kérdez, mindenképpen mondjon valamit. Én kisfiam, kék ruhában, pici hajjal, teljesen kisfiús fejjel.

Néni: "Jaj, de aranyos, kislány?"

Mondom neki:"nem",

erre ő: "Jaj, pedig annyira szép!"

A kisfiúk nem lehetnek szépek? Nem értem. :))

2011. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ettől én is falnak megyek. :) De nálunk folyton az van, hogy rózsaszín body-ban van, erre 90%-ban megkérdezik, hogy "Kisfiú?" Ma is, bár ma sárgában volt, apró rózsaszín pillangókkal, lehet, hogy az nem egyértelmű. :P Nagyon szép, formás kislány, erre megkérdezi, hogy "Fiú?" Hát már majdnem mondtam, hogy nézze már meg jobban a ruhát... Megkérdeztem miért kérdezik mindig ezt, mondta a fickó, hogy mert mindig fiút várnak első gyereknek, régen ugye a fiú volt csak a gyerek. De mi meg lányt szerettünk volna a férjemmel eleve, és így meg mintha ő nem érne annyit, mert "csak" lány.
2011. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Kislányomat tologattam a rózsaszín bordó babakocsiban, a kislányomon fodros rózsaszín kis szoknya csat a hájában, mégis sorozatban megkérdezték, hogy :KISFIÚ

Hát komolyan ennél már csak akkor lenne nyilvánvalóbb a neme, ha táblát akasztanák a nyakába kislány felirattal!!

2011. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 TKI Ibolya ***** válasza:
Tőlem is megkérdezték amikor a lányomat tologattam fodros napozóban csattal a hajában hogy :fiú?Én mondtam igen.És mi a neve ?Feleltem:Boglárka.Volt ám értetlenkedés én meg jót röhögtem rajtuk!
2011. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!