Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Online rendeltetek...

Anyukák! Online rendeltetek már a Rossmann-ban, digitális képről, papír fotót?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy itt kérdezem!!!


Csináltattatok már ilyet???Tényleg ennyire megéri??Most 40db képet hirdetnek 999ft-ért!!

Tényleg ennyibe kerül, vagy erre még rájönnek plusz költségek??


2011. jún. 17. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen ott hívatom elő,mert az a legolcsóbb.Erre az összegre az akció keretében nem jön rá más költség,ha külön rendelsz máskor,akkor mennyiségtől függ az ár,és 300 ft jön rá pluszban,mint transzferköltség.
2011. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig onnan rendelek,ebben a 999ft os árban azt hiszem benne van a 299ft-os transzferdíj,amit egyéb esetekben külön számolnak fel.299ft akkor,ha valamelyik üzletükbe kéred,de ha otthonra,akkor drágább.
2011. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, jó a minőség, a gyorsaság és az ár is.

Most készítettem anyukám 50. szülinapjára fotókönyvet és nagyon jó lett!

Megéri nagyon.

2011. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem probléma megkérdezhetem pontosan melyik ez az oldal ahonnan rendeltek? ez igen jól hangzik!!Mióta megszületett a picink sajnos nem volt rá lehetőség hogy kiváltsuk a képeket, de fent vannak a gépemen! Ez nagyon jó ár!!!!
2011. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát a Rossmann honlapja! :D

[link]


Egyébként én is ajánlom, nagyon korrektek és szép képeket kaptunk, jó áron!!! :)

2011. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!:)

Már meg is rendeltem 40db képet 700ft +299ft transzferdíj!!Végösszeg ÁFÁ-val 999ft lett!:))

Tök jó!!!


Amúgy mennyi idő alatt készülnek el kb?

2011. jún. 17. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
3 napot ígérnek,de legtöbbször két nap múlva érte tudok menni.
2011. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösziii!!:)
2011. jún. 17. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!