Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran csuklik a...

Milyen gyakran csuklik a babátok? Az enyém 4 hetes, és napi háromszor is csuklik evés után fél órán át.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is négy hetes a babám, és ugyanezt csinálja. Főleg akkor, ha hiába büfiztetem fél órán keresztül de hiába. Lerakom és visszabukik és rögtön elkezd csuklani, szintén jó sokáig, ilyenkor általában apa hasán kötünk ki. Barátnőm babája hat hetes, szintén szokott csuklani. Sőt nekem a hasamban is napi rendszerességgel csuklott.
2011. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4 hetesen az én babám minden evésnél csuklott :)

Mára már csak 2-3 naponta

5 hónapos

2011. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, amikor ilyen picura volt a lányom, ő is sokat csuklott. Azt mondta adoki, hogy mohón eszik, és/vagy sok levegőt nyel, normális jelenség. Én kislányom is a pocakban is nagyon csuklós volt :) majd kinövi, nem kell vele semmit csinálni, csak bennünket, felnőtteket zavar :) Kb 2-3hós koráig így volt,majd elhagyta, már ritkán csuklik. 8,5hós :)
2011. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaaa! És a rekeszizmuk fejlődéséhez szükség van több csuklásra ilyenkor :) (előző voltam)
2011. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az és kisfiam is sokat csuklott ennyi idősen. A doktornénink azt mondta, egy kiskanálnyi vízbe csepegtessünk pár csepp citromlevet és itassuk meg vele. Bevált, azonnal elmulasztja a csuklást. :D 9 hónapos kisfiú anyukája :-)))
2011. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is csuklott pociban is :-)

És dettó, nálunk is nehezen megy a büfi, és mohón habzsol, főleg cumisüvegből.

2011. jún. 23. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
ez ilyen pici babáknál normális :)
2011. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!