Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan babapiskóta? Még...

11 hónaposan babapiskóta? Még nem evett, mivel tojás van benne, viszont most vezettem be a tojásfehérjét is (sárgát már pár hónapja).

Figyelt kérdés
Vettem a Lidl-ben alig 200-ért, és Manner gyerekeknek valót kb.700-ért. Összetevőik kb. ugyanazok, de a Manner-ben van méz is. Melyiket adjam?
2011. jún. 24. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem szintén 11 hónapos, és kb1-2 hete kap babapiskótát, egyszerüt, szerintem jobb a méz nélküli.
2011. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

éppen ma néztem én is a férjemmel hogy tojást tartalmaz. akkor gondolom amire 6 hónapos kort írnak abban nincsen tojás?

lányom is 11 hónapos és ma beszélgettük hogy már ehetne.

2011. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 hónaposnak már nyugodtan adhatsz tojásos babapiskótát,nem lesz semmi baja.Én kb.6hónapos kora körül már adtam neki,semmi baja nem lett.
2011. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másodiknak! Én nem láttam még babapiskótát tojás nélkül, csak babakekszet.
2011. jún. 24. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
második vagyok...tulajdonképpen én is csak ma néztem meg okával az összetevőt. csak ugye látom egyes piskótákon hogy hat hós kortól...de akkor megpróbáljuk majd valamelyik nap..köszönöm
2011. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!