Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacoltól hányhat a baba?

Infacoltól hányhat a baba?

Figyelt kérdés
Hasfájós a kislányom (7 hetes). Eleinte espumisant adtunk neki, az nem használt. Most infacolt kap, de ettől sok tej jön neki vissza. Mi a tapasztalat a grip water-ról és a mecsek baby teáról?
2011. jún. 27. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha azt veszed észre, hogy azóta bukik sokat amióta infacolt kap, akkor valószínűleg attól van.

Én mecsek baby teát használtam espumisannal, nálunk mind2 nagyon bevált. A grip watert nem ismerem, de megmondom őszintén abban nem is hiszek.

2011. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gripe Watertől, mecsek teától fájt a babám hasa még jobban. De lehet, hogy nálatok beválna.

Többször is bukott az Infacol beadása után? Mert akkor lehet, hogy az okozza, de nem feltétlen.

2011. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9 hetes babó kb. 3-4 hetes kora óta kap infacolt. Nem bukik tőle többet, mint ami normális lenne. Szokott, de nem minden evés után, szóval szerintem esetünkben nem attól van. Persze ez nem jelent semmit, nálatok lehet attól. Esetleg, ha kipróbáljátok, hogy pár napig nem adjátok neki, és ha nem ettől van a bukás, akkor visszaállni rá, ha használt persze a hasfájás ellen.
2011. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A GW-től sugárban hányt a fiam. Nekünk csak a szélcső segített a hasfájáson.
2011. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem épp ma hányt sugárban az 5 hetes kislányom. Egyik fentit sem ette.. Lehet, refluxos? Nagyon szeret függőlegesen (ölben) lenni, ha leteszem, sír pár napja.
2011. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbáltam kevesebb infacolt adni, azóta nem bukott.

2011. jún. 28. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!