Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki mosható pelenkát használ? Esetleg olyan aki le irná nekem hogy kell megvarrni, mit kell beletenni, hogy elég nedvszivó legyen? Külföldön élek és nálunk sajnos nem lehet ilyet kapni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A mosható pelenkák olyan anyagból vannak,amik nedvszívóak.

Másfajta anyagból nem tudod megvarrni. Fölé pedig kell gumipelenka vagy bugyi.

Csak a széleit kell beszegni.

2011. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neten keresztül tudsz venni kb 3-4 euró a legolcsóbb, amit találtam eddig,egész világon bárhova kiviszik. A külső része olyan, mint egy kis nadrág, patentokkal kapcsolódik, több patent van rajta egy sorban hogy állíthasd a méretet. Belül van egy ,,zseb" oda rakod a szintén mosható nedvszívó betéte(k)et. 4o fokon mosható gépben, vasalni, hipózni, kifőzni nem kell, tönkre is menne. Rengeteg mintával kapható.
2011. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt sok mindent találsz róla,én is meg akarok próbálni varrni.

2011. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leirnád légyszi melyik oldalról lehet rendelni?Köszi
2011. jún. 28. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!