Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan oldalt ha...

Ajánlanátok olyan oldalt ha létezik ilyen, ahol torta"mintákat"lehet nézni?

Figyelt kérdés
júliusban 1éves lesz a kisfiam,és fogalmam nincs milyen tortát csináltassak neki.Van esetleg valami olyan oldal,ahol sokféle van,és megtudnám nézni?
2011. jún. 28. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Én is tettem már fel itt ilyen kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Boldog szülinapot a babádnak!

2011. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi,aranyos vagy:) ezek jók,csak az az igazság,hogy én nem tudok sütni :S,legalábbis tortát soha nem sütöttem még,ezért inkább rendelnék,nem szeretnék kisérletezni az első szülinapján.
2011. jún. 28. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Oldalt nem tudok ajánlani, de ha bemész egy közeli cukrászdába, ott biztosan tudnak neked fotókat mutatni az általuk készített tortákról. Talán tanácsot is adnak.
2011. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor lehet az lesz majd ha nem találok.
2011. jún. 28. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


de ha beírod gugliba (akár a képkeresőbe) a "gyerek torta" kifejezést, több ezer találatot kapsz.

2011. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha szigorúan betartod,hogy milyen ételt mikor kaphat a babád,szerintem elég nehéz lesz olyan cukrászdai tortát találni,ami ennek megfelel. (pl.: tojás fehérje nélküli)

Én sem vagyok egy konyhatündér,Anyukámnak adtam le a receptet és a rendelést! :)

2011. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
annyira szigorúan azért nem tartom be,na de nem is adok neki semmi "felesleges" dolgot még,meg szerintem nem is nagyon enne belőle,megkóstolná,aztán annyi,valószinű mi ennénk meg,neki csak az lenne a lényeg amilyen lesz,megcsodálja,gondolom széttúrja..:),aztán ránk marad.Anya ő még annyira a se tud sütni mint én,csak pár sütit,tortát ő sem tud egyáltalán.
2011. jún. 28. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!