Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát szeretnék 5hetes baba...

Babát szeretnék 5hetes baba van nálunk látogatoba és nem merem megfogni olyan pici a sajátommal is igy lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos még nem jött össze a babo de itt a lehetöség 1 kis gyakorlásra de nem megy mi a gond nem vagyok anyának valo?segitsetek 23éves vagyok
2009. márc. 27. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jajjj dehogynem!!!

a sajátod teljesen más mint vki más babája. ne aggódj:))

én sem vettem fel más ennyire pici babáját, a sajátomat pedig ellátom:))

ne parázz, ez nem jelenti azt, h nem vagy anyának való.

2009. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyanígy voltam, míg nem volt sajátom. Féltem tőle, hogy fogjam, mit csináljak vele, mit mondjak neki, stb. és mikor a sajátunkat vártam, teljesen más lett minden. az ember a 9 hónap alatt észrevétlenül válik anyává, és ezek a dolgok egyszerűen magától értetődnek. Ha visszagondolok, hogy a szülés után /császár/ egy órával behozták nekem a kisfiamat, egyszerűen tudtam mit kell csinálnom, hogy kell fognom, hogy szoptassam.

Ettől ne félj, ne aggódj rajta, kialakul benned az az ösztön, ami mindenkiben! Teljesen más másvalaki babáját fogni és a tiedet. még akkor is más, mikor már van neked is:-) Már a kérdésedből és az aggodalmadból látszik, hogy jó anya leszel, hagy egyszer összejön:-) Ja és még valami: ne gyakorlásnak fogd fel a vendég babát, hanem játszótársnak:-)

2009. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesz így!

Én a hugi babáját amikor a kórházban megemeltem olyan nagy slunggal tettem hogy majd elrepült a vállam felett..utána laig mertem hozzányúlni.

A sajátommal azonban rögtön tudtam mit kell tennem.

Ő a TE babád lesz, TE leszel az anyja és TŐLED fog függeni, Te pedig teszed amit kell.

Ezek jönnek maguktól.

Kénytelen leszel megcsinálni mert senki nem teszi meg helyetted, Rád lesz utalva. A kórházban töltött napok arra jók hogy érezd a felelősséget, hogy magabiztosságot szerezz az otthoni mondennapokra. Mire hazamentek már nem leszel kétségbe esve. A kórházban vannak rendes nővérkék is, akik sokat segítenek. Ne aggódj!

Nekünk Nőknek a zsigerünkben van az anyaság! :)))

9 hós kislány anyukája

2009. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmit sem jelent, és foleg nem rosszat:) En már a 6. honapban voltam, amikor a barátnom pici babájánál voltam látogatoba, és nem mertem arrébb tenni az ágyon, nem hogy felemelni...Rettenetesen beparáztam, el sem mertem menni hozzájuk egy darabig...Aztán megint. Majd megszuletett a kisfiam, egy-két nap volt bennem bizonytalanság minden alkalommal, ahogy felvettem, pelusoztam, aztán elmúlt - teljesen természetes lett minden.

Nálam az lehetett a gond, hogy nem nagyon fogtam még ilyen kicsi babát, azota másképp viszonyulok a kicsikhez (van jopár a házban). Elkoptatott mondat, de jon az majd magátol. Ha szeretnétek a babát, akkor biztosan jo helyen lez majd nálatok:)

2009. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én világ életben nem fogtam meg más babáját míg stabilan nem tudott ülni-ne má én "rontsam" el a babát....kitöröm a nyakát meg ilyenek jártak a fejemben.

Ősszel megszületett a fiam,és már az 1.mellretételnél megszűntek az ilyen gondjaim.A sajátoddal más lesz a helyzet.Mindent bele!

2009. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eleinte igen, felni fogsz, de el fog mulni, mert a baba erzi a bizonytalanságot, és osztonosen ra fogsz érezni. jo pelda erre a ferjem, aki nem merte megfogni, mondta az elso nap, amikor megszuletett a baba, hogy jo, hogy nem meri megfogni, kulonben kivenne, és allandoan olelgetne, es szorongatna.. most 3 hetes a pici, és batran felveszi, és fogja, olelgeti :D
2009. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!