Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejtől megy a hasa az 1...

Tejtől megy a hasa az 1 évesemnek?

Figyelt kérdés
Tegnap adtam neki először fél decit a reggeli tápszerhez,nem volt semmi baj.Ma megint adtam fél decit a tápszerhez reggel,és 11 körül iszonyatos fisi-fosi volt a pelusban.A tej lehet a gond?Hagyjam még a fenébe a tejhez szokatást?Vagy próbáljam meg holnap újra?
2011. júl. 5. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet a tejtől. Hagyd pár napig, aztán majd meglátod, hogy elmúlik e neki.De ha jön a foga, az is lehet a ludas! Csak ki ne csípje a popóját, mert a fogzáskori hasmenés "csodákra" képes...
2011. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
enyém 19 hónapos és még mindig hasmenése van a tejtől :(
2011. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jön a két felső foga,most készül áttörni :S Erre is gondoltam....

Lehet akkor hagyom pár napig a próbálkozást.....

2011. júl. 5. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok :) szóval mi havonta próbálkozunk de még nem érett rá a pocakja pedig már rég nem tápszert kap hanem junior gyerekitalt. nem tudom mikor fogja bírni :(
2011. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre a Junior gyerekitalra...az miben más mint a tápszer egyébként?
2011. júl. 5. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:

A tejitalban ugyanúgy vannak vitaminok, de ízben és állagban is sokkal közelebb áll már a tejhez.

Én Bebivitát veszek a Müllerben, 1090 Ft egy dobozzal, és sokkal gazdaságosabb, mint a tápszerek voltak. Ebből a fajtából 210 vízhez kell 4 adagolókanálnyi, míg a tápszernél ugye általában 180 vízhez kell 6 kanálnyi por (a mérőkanál ugyanakkora, és nekünk kábé 1 hétig-10 napig elég egy doboz tejitalpor, attól függ, mikor mennyit iszik belőle kisfiam).

2011. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ízben és állagban is sokkal közelebb áll már a tejhez"


a tápszerben szét van bontva a tejfehérje azért olyan más ízű. de az is tehéntej. a tejitalban már nem annyira, valóban ez már sokkal közelebb van a rendes tejhez, de még itt is kicsit megbontják, hogy kevésbé allergizáljon, könnyebben emészthető legyen

2011. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó két válaszolómnak is.Ki fogom próbálni a tejitalt,megnézem ezt a müllerest.Most Humana 2-est iszik a lányom tápszerből.akciós a Brendonban 1300 ft körül van,megvettünk egy jó adagot.Ha elfogy ,kipróbálom a tejitalt.Csak gondoltam reggelente adnék neki tejet,kakaót stb,dehát úgy tünik nem nyert:(((Egyenlőre legalább is....
2011. júl. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!