Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos lányom nem próbálkozi...

9hónapos lányom nem próbálkozik a felüléssel, szerintem nemis szeret annyira ülni, inkább egész nap hason van. Ha felültetem, eldől kb 10mp múlva. Ez baj? Ültessem? Párnázzam ki? Nem nagyon akarok semmit erőltetni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd,egyáltalán nem baj,hogy nem ül még,van olyan baba sok aki csak ezután kezdi.majd meglátod egyik napról a másikra produkál.Lányom is sokáig csak kúszott,már el voltam keseredve,aztán egyik nap mászni kezdett,a köv. nap meg felállt,harmadik nap meg állásból leült.Szval ne aggódj,biztos hogy nincs baj.
2009. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!