Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha GYED-en vagyok és igényelte...

Ha GYED-en vagyok és igényeltem az adójóváírást, akkor azt havonta a GYED-del együtt kapom, vagy a következő évi adózásnál veszik figyelembe?

Figyelt kérdés
Kérem, csak olyanok írjanak, akik most vannak GYED-en és szintén kérték az adójóváírást, na meg talán jobban figyeltek nálam az ügyintézéskor! Köszönöm!
2011. júl. 7. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Havonta kaptam, bár nekem a munkáltató a kifizető.
2011. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az adójóváírás jár. Azt kérded, hogy havonta vegyék figyelembe, így úgy is kapod: havonta a gyededdel együtt. Ha nem kérded volna, akkor kérhetnéd adóév végén.
2011. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már kérted, akkor egyértelműen havonta fogod kapni.

Két lehetőség van alapból: 1. nem kéred, és jövőre a bevallással egyidejűleg kéred, 2. kéred, akkor pedig mindig havonta kapod.

2011. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valamit itt nagyon elrontott az OEP, mert én is úgy tudtam, hogy ez havonta jár, és az elszámolásokon rajta is van, de az utalás épp annyival mindig kevesebb. Azt hiszem, megyek asztalt borogatni!

2011. júl. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!