Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Vida Ági...

Mi a véleményetek Vida Ági babapszichológus "Álomba ringató" könyvéről? Hasonló a Suttogóhoz?

Figyelt kérdés
Sajnos 4 hónapos babám csak úgy alszik el, ha ordít előtte és le sem bírom tenni.
2011. júl. 7. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem olyan (szerencsére). Nem ad konkrét magoldásokat, inkább segít kideríteni, miért nem alszik a kicsi, miért mehet nehezen az alvás.. Szóval segít, de nem "egyen" módszert akar a gyerekekre ráerőltetni, hanem segít megtalálni a te babádnak és neked legjobban megfelelő altatási módot.
2011. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te használtad? Az ismertetőjét elolvastam, de el nem tudom képzelni, hogy tudnám elaltatni. Tudom mi a baja, tudom mikor lesz álmos, de mégsem megy ahogy lerakom sír.
2011. júl. 7. 18:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszoló. Valahogy nekem is ez jön le az egészből, volt ilyen érzésem csak megerősítettél.
2011. júl. 7. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, olvastam. De mondjuk, tényleg sok olyan dolog van, amit az ember ösztönösen is csinál. Engem a Suttogótól, Szuper dadustól és társaitól kiráz a hideg... Szóval az ő működésük számomra visszataszító. Viszont való igaz, hogy Vida Ági sem szülte a spanyol viaszt... Ő is innen-onnan szedi az infókat, mint szerintem mindenki más, aki gyerekneveléssel kapcsolatban ír, nyilatkozik. Vida Ági írásaiban számomra az tetszik, hogy nem sarkít, épp az, hogy nem akarja megmondani, hogy a te gyerekednek mi a jó, hogy csináld, mert az biztosan hatni fog. pedagógusként és 4 gyerekes anyaként tudom, hogy ami egyik gyereknél beválik, a másiknál kudarc lehet. Én azt mondom, olvasd el, hátha találsz olyan ötletet, ami hatásos lesz nálatok :)
2011. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a könyv tetszett :) Olvastam a Suttogót, merthogy majd attól jól alszik a gyerekem. Na nem aludt...

Ebben sincs semmi extra, de legalább megtudtam, hogy nem vagyok teljesen hülye, ha nem hagyom egész éjjel ordítani a gyerekem, hanem elfogadom olyannak, amilyen :) És igen, a következőt is be fogom engedni az ágyamba, ha igényli, és amint lehet, kiszabadítom a rácsok közül ;)

2011. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ez a könyv is nagyon jó és tanulságos :)
2011. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 8. 11:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvettem a könyvet az Éjszakai gondoskodást és nagyon sokat tanultam belőle, sok megerősítést kaptam. Már el is olvastam.
2011. júl. 13. 17:08
 9/10 anonim válasza:
Ha valakinek szüksége lenne az "Álomba ringató" könyvre az írjon egy email címet szívesen elküldöm neki!
2014. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 elsonikol válasza:
Szerintem ez egy igazi nesze semmi, fogd meg jól iromány, egy kb 60 oldalas ppt innen-onnan összeollózva, rengeteg sarkítással. Én kifejezetten haragudtam rá, mert elhinti, hogy "Vajon mennyit érne meg neked, ha már holnap néhány órával többet aludhatnál?" Mintha ez ígéret lenne, holott... Sőt, attól sem riad vissza, hogy azt írja, hogy "Mit tennél, ha azt mondanám, hogy már az első nap után nyugodtabb lesz az éjszakátok? És mit szólsz ahhoz, ha azt mondom kb.1 hét múlva végre 8 órát aludhatsz éjszaka zavartalanul?". Na de hol a garancia???? Ugyan már. Ha valakinek kell, írjon, átküldöm, hogy megbizonyosodhasson róla, hogy a Suttogóból kiollózott összegzés az egész. :)
2019. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!