Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Mit tegyek, ha a...

Segítség! Mit tegyek, ha a gyerek holtfáradt, de pár napja ki tud mászni a kiságyából, és nem képes leállni, elnyugodni és elaludni?

Figyelt kérdés
Azóta egy rémálom az életünk:(Legalább 10 szer teszem vissza,lefekszek mellé,énekelek,simogatom,rászólok erőteljesebben,de semmi haszna,másfél 2 óráig elszórakozunk ezzel..:(Pedig tudom,biztos h nagyon fáradt!Teljesen kikészíti magát és minket is.20 hónapos(ikrek,mindketten ezt csinálják)
2011. júl. 7. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogd meg rakd visza de ne simogasd ne feküdj mellé, ne kiabálj semmi ha nincs műsor nincs mért fennmaradni.

Kis idő mig hozzá szokik de légy kitarto csak fogd meg és ted be az ágyba a legkevesebb kontaktusal és beszéddel.

2011. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát mi ezen már túl vagyunk, de én 13 hónaposan kivettem a kiságyból, mert ott 8 hónapos korától nem aludt vissza. Valószínűleg azóta már ő is kimászna... Amint le tudott mászni a heverőről biztonságosan, átraktam oda. Este melléfekszek, mesélek neki, max. 5 perc és alszik. Ja, most 21 hónapos.

13 hónaposan, amikor ezt elkezdtük, egy pár hétbe beletellett, eleinte fél órát is mellette kellett lenni, rászólni, hogy nem kelsz fel, alszunk stb..., de aztán megszokta. 20 hónaposan már szerintem egy csomó mindent értenek, hamar megszokják szerintem, csak legyél következetes.


Mindig ugyanakkor fekszenek? Esti menetrend ugyanaz? Biztos, hogy érdemes még a kiságyban tartani őket? Anno én is fejre estem 1,5 évesen belőle...

2011. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!