Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Club Hotel Kehida tapasztalat?

Club Hotel Kehida tapasztalat?

Figyelt kérdés
18 hós babával mennénk. Mire figyeljek, mit vigyek mindenképp? Milyen a hotel?
2011. júl. 8. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem tudok válaszolni!

Mi kedden megyünk oda, így engem is érdekelnének a tapasztalatok :)

2011. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha hazaértek megírnád mi volt, hogy volt? Mi 3 hét múlva megyünk.
2011. júl. 9. 07:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, szívesen megírom :)
2011. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. júl. 10. 06:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Jöhet majd akár priviben is!
2011. júl. 10. 06:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Na, akkor beszámolok:

Gyönyörű a hotel, nagyon modern és minden vadi új! Olyan tisztaság van, hogy szinte enni lehetne a padlóról, pl. a korlátokat és az üvegeket naponta többször is törölgetik. Ja és mindenki nagyon kedves és segítőkész volt.

Mi családi apartmanban voltunk, ami 2 szobás. Persze minden vadi új volt, szép volt a padló, a bútorok, a falon egy kb. 106 cm-es lcd tv-vel, pillanatok alatt otthon éreztük magunkat benne :)

A hálószobában van egy nagy ágy, mellette pont elfért a kiságy, amit ők adtak (vadi új rácsos ágy). A nappaliban van egy kihúzhatós kanapé, ami nagyon kényelmes volt, mi azon aludtunk a párommal.

A fürdőszobában kád volt, mondjuk én a zuhanynak jobban örültem volna, de a gyerekek örömmel pancsoltak benne :)

Egy kis konyha rész volt az apartmanban, egy 2 lapos Teka főzőlappal+elszívó, kis hűtővel, mikróval és egy vízforralóval. Tányérok, poharak, bögrék, evőeszközök vannak (4 db mindenből) és volt 1 fazék, 1 serpenyő, 1 tésztaszűrő és 1 tál. Ja és konzervnyitó, dugóhúzó. Ennyire emlékszem :) Szóval komolyabb főzést ne tervezzetek, de egy rántotta, tészta stb. belefér. Mi nem is főztünk, bár gondolom ti is pihenni mentek inkább :) Ja és van 1 db sótartó is :) Mosogatószer + szivacs van, de jó lett volna 1 szivacskendő is törölgetni és egy konyharuha is, így én azt vinnék magammal.

Nekünk 4 db törölközőt adtak + 1 kéztörlőt és 1 kádkilépőt a fürdőszobába. Ezek és az ágynemű is friss, ropogós és hófehér volt (én erre nagyon adok) :) A kiságyba csak lepedőt tettek, takarót nem, bár nekünk nem is kellett, mert iszonyú meleg volt még éjjel is :) Ja, a klímáért fizetni kell, 1500 Ft/nap. Ha az 1. emeleten lesztek, akkor számítsatok rá, hogy ha a fölöttetek lakó kért klímát, akkor nektek is jobb lesz kérni, ugyanis az elsőre rakták a kültéri egységeket és iszonyú hangosan mennek! Mi az első nap nagyon anyáztunk miatta, már kérni akartuk mi is, de aztán szerencsére elhúztak a fölöttünk lakók és végre csönd lett :)

A wellness rész is nagyon jó, a kinti medence kicsit hideg, így mi inkább bent voltunk, ebben volt hidromasszázs is. A szaunákat sajnos nem nagyon volt lehetőségem használni a gyerekek miatt, ezt nagyon sajnálom. Na meg azt is, hogy este 9-kor bezárják az egészet! Mi le akartunk menni fürödni és szaunázni, miután elaludtak a gyerekek, direkt elvittük a bébiőrt, de csak a kinti medencét lehet használni! Végül oda sem jutottunk le 1xsem, mert mire a nagyobbik fiúnk elaludt, mi is kidőltünk :(

Egyik nap átmentünk a szemben lévő élményfürdőbe, az is nagyon jó volt!

A kajáról: a reggeli a 2.-on lévő kávézóban van. Csak hideg kaja van, de az bőséges. Érdemes 8 körül mennetek, akkor még nincsenek sokan és nem kell várni semmire. Mi félpanziót kértünk amúgy, a főétkezés egy közeli pizzériában volt, az is nagyon jó volt. Minden fincsi volt és akkora adagokat adtak, hogy nem is bírtuk megenni :) 3 fogás van, a főételből lehet választani 2-3 közül. Ha 6 után mentek, akkor van élőzene is. Ja és van etetőszék is. Oda is érdemes korábban menni, akkor még mindenből lehet választani.


Bocsi, hogy ilyen kisregényt írtam :) Csak próbáltam minden hasznos dolgot megosztani, az meg ennyi :)


Jó nyaralást nektek!

2011. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a kimerítő beszámolót, nagyon nagyon hasznos volt!

Még kérdezhetek? A szobában be lehetett sötétiteni valahogy nappal? Mert a kislányom megszokta hogy félhomályban alszik, és nem tudom full világosban mit csinálna.

Meg azt nem értettem a beszámolóban, hogy miért jó, ha mi is kérünk klímát, ha felettünk kérnek. Azért mert akkor nem hiábavaló a zúgás, ha nálunk is jó idő van? :)

A főétkezés alatt mit értettél? Lehet választani hogy ebédre vagy vacsira kérsz kaját a félpanzióban? Mi is fp-t kértünk, és családi szobát egyébként :)

Bocsi hogy ennyi kérdésem van, de annyira várom már hogy menjünk :)

2011. júl. 17. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, ha érthetetlenül írtam, csak nagyon siettem :)

Szóval, azért érdemes klímát kérni, mert a teraszon van a kültéri egység, ami nagyon hangosan zúg. Mivel a teraszajtók valószínűleg nálatok is nyitva lesznek majd (remélem nektek is nagyon jó időtök lesz), így nagyon zavaró lenne! Mi még a tv-t is alig hallottuk tőle, annyira hangos volt... Ja, a fölöttünk lakó amúgy nyitva hagyta az ablakot, a klíma viszont be volt kapcsolva, azért ment állandóan... Tehát, ha kéritek, akkor gondolom ti be fogjátok csukni az ablakokat és úgy már nem is hallani :)


Amúgy van sötétítőfüggöny mindkét szobában, tehát be lehet sötétíteni. Ja a termálfürdő felőli oldalon kel a nap, a mi szobánk arra nézett, így délután már árnyékban volt. A másik oldalt meg déltől sütötte végig a nap, az rosszabb, szerintem :)


Igen, 12-től lehet menni a pizzériába, így eldönthetitek, hogy ebédre vagy vacsira mentek. Mi mindig annyira bereggeliztünk, hogy napközben csak lángost vagy ilyesmit ettünk, így pont jó volt.


Remélem ti is nagyon jól fogjátok érezni magatokat!

Mennyi időre mentek amúgy?

2011. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még egyszer nagyon köszi az infókat! Ment a zöld kéz :)

Mi 5 nap 4 éjszakára megyünk júli 25-től. Ahogy néztem az előrejelzést, szerintem jó idő lesz pont! Lehet hogy nem is akarunk majd hazajönni :)

Mindenesetre megnyugtató, hogy jól választottunk nyaralóhelyet :)

2011. júl. 18. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!