Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves alvásgondja? Csináljam,...

1 éves alvásgondja? Csináljam, amit a doki mond?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom ,minden este 19-éjfélig alszik és onnantól reggel 5-ig vergődik,és egyfolytában inni kér,meg a cumiját keresi.Ez hónapok óta megy.Elfáradtam és mikor megébred átviszem magamhoz,hogy ne kelljen reggelig állnom a kiságy mellett.De mellettem is ugyanazt csinálja,annyi a különbség,hogy nem állok,hanem fekszek,de ébren vagyok.Ma besokalltam és elvittem az orvoshoz(akit imádok és nagyon bízok benne,nekem is Ő volt a gyermekorvosom),elmondtam neki mindent és azt mondta,hogy ez egy rossz szokás és sajnos nincs mit tenni hagyni kell ordítani pár éjszakát.De tőlem ez annyira távol áll,mint Makó Jeruzsálemtől.De nagyon fáradtak is vagyunk az apjával,hogy napi max .3-4 órát tudunk aludni.Mit tegyek????
2011. júl. 8. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy rossz szokás lenne, hiszen gondolom neki sem jó, hiszen szüksége van alvásra.

Nincs nagyon meleg nálatok és azért? Az én gyerekeim semmiben alszanak és megy ventillátor is.

Próbáld meg kitolni az alvás idejét, ilyenkor nyáron akár este kilencig is, hátha akkor átlendül az éjfélen és alszik egész éjjel.

2011. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ilyen idős.Nálunk is volt hasonló gond,nekünk bevált,hogy nem hagyom fél9-9 előtt elaludni,így kb 2-3ig nincs ébredés.Akkor iszik,majd 7kor ébred.

Este 7 vacsi,fél8-8ig fürdés,mese,mondóka.Aztán együtt elkészítjük az elalvós tejet,és innentől ha alszik ha nem,nincs mászkálás,az ágyban kell lenni,de általában nincs gond,ilyenkorra elfárad. :)

2011. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Homeopátiával nem próbálkoznál meg? Nekünk nagyon bevált a Coffea tosta Ch15-ből este (evés előtt fél órával) 5 golyócska egy pici vízben feloldva. Veszíteni valód nincs, tégy egy próbát!
2011. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem korán fekteted,főleg nyáron,hát még süt a nap.Huzzátok ki legalább 9ig.
2011. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos elfárad rendesen napközben? Nem alszik túl sokat napközben? Jár már? Fogzással hogy álltok?

Nálunk ehhez hasonló akkor volt, pár hétig, amikor a fogai jöttek. Kb. 7 foga bújt egyszerre. 15 hósan már az összes foga áttörte az ínyét. Most már állandóan lent lenne és tényleg tapasztalom, hogy éjjel jobban és többet alszik, bár ugye mostmár a foga sem bántja. Nálunk este 8-kor van alvás, a 7 órát én is korainak találom. Ennyi idősen egy kicsit már lehetne húzni.

2011. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm,hogy írtatok!


Hát még én milyen korainak tartom a 7 órát!!!:(

De egyszerűen nem képes tovább fentmaradni!Ordít,vonyít,mert hulla.Reggel viszont 5.20-kor fent van!:(

De meleg van,tetőtér,nyugati fekvés,de ezt 7 hónapos kora óta csinálja,akkor meg tél volt és nem volt meleg.

Foga 2 van az is már fél éve,Most jön kettő,de eddig nem volt semmi.Napközben úgy alszik,hogy délelőtt egy háromnegyed órát,meg ebéd után 1 órát,az sok?

Járni nem jár,és még nagyon messze is van tőle...


Homeopátiából csak a Chamomillát és a Viborcult adtam neki eddig.


Este 6-kor meg kell fürdessem,utána 7-ig fetreng az ágyon majd megissza tápszerét és szó szerint összeesik,és alszik.Próbáltam már hogy csak háromnegyed hétkor kezdtem el fürdetni,de végig ordította,meg vergődte az egészet.Mindenkinek 1000x jobb lenne ha később feküdni,mert sehova nem tudunk 6 után kimozdulni,mert itt az emeleten 6-kor még 2000 fok van.9 körül kezd el normalizálódni a helyzet.Mindent kipróbáltunk már ,hogy fent tartsuk ,de képtelenség!!!!!Csináltuk,hogy csak 10 perceket húztunk rajta,nem jött be.csináltuk,hogy kimnetünk az udvarra,imád kint lenni a kutyákkal,elaludt a fűbe,retkesen,kaja nélkül.

A ventillátort meg nem bírja:(,fülfájós,még akkor is ha egyáltalán nem éri Őt.

2011. júl. 9. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:
told el az ebed utani alvast,vagy altasd 3szor,ebben a korban siman belefer a 3 ha koran kel.
2011. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!