Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napvédő krémet használj...

Milyen napvédő krémet használjak 7 hós fiamnak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy 50es kell,de mégis mit ajánlotok,ami jó és nem drága
2011. júl. 10. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ezt érdemes elolvasni, találsz benne infót.

[link]

2011. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. júl. 10. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként én Garniert vettem. Ez nem épp a legolcsóbb.

Nemrég viszont a dm-ben akciós volt. Kuponnal vagy anélkül, erre már sajnos nem emlékszem.

Én még teljes áron vettem. :(

2011. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én dm-ben vettem saját márkásat 50 faktoros, színezék- és illatanyagmentes, 2000 forint alatt volt, ráadásul pumpás is, könnyű felvinni.
2011. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nivea kids 50-es (kb.3200 Ft). DM-ben 25%-os kuponnal vedd, akkor már nem annyira vészes. Van egy pumpás színezett, de szerintem a másikat könnyebb kenni. Én most a nem pumpás variációt vettem, mert úgyis először az én kezemben kenem szét, mert közvetlenül a gyerekőc bőrére fújva gyakran hideg Neki. És persze mindenképpen vízálló legyen!:-)
2011. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mikor szoktátok felkenni a babátokra?ha csak sétáltok,akkor is vagy csak strandon?köszönöm a válaszokat
2011. júl. 11. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sétálunk, játszótérre megyünk akkor is. Bár ha alig süt, akkor egyáltalán nem. Strandon 1,5-2 óránként újra bekenem. Ha csak autóval megyünk és max. 5-10 percet lehet napon akkor nem. Ja, és mielőtt kimentek a napra azelőtt kend be a bőrét, elvileg 20 perccel előtte kellene, hogy biztosan felszívódjon és védjen.
2011. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!