Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan nő köztetek vagy az...

Van olyan nő köztetek vagy az ismerőseitek között, aki későn jött rá, hogy terhes, elvetetni már nem lehet, megtartani viszont nem tudja? Mihez kezd, ha megszületik a babája?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk ez volt. 14hetes kismama voltam amikor kiderült. De örültem,nagyon!! Rá 2hétre megmozdult. Alig fogtam fel hogy kismama leszek,de már rá 2hétre megmozdult. érdekes heteket éltem át.

Egyébként a nődokim amikor megállapította terhességet mondta hogy 2esetben vehetik el 12.hét után a babát. 1.:ha az anyánál nincsenek rendben agyilag a dolgok.

2.: ha a baba rendellenesen fejlődik.

és asszem Szegeden csinálják ezt a késői abortuszt meg gondolom még Pesten.

2009. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Több is volt, de végül mindegyik megtartotta, negyedik, ötödik gyereknek, és imádják Őket:-)
2009. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezekre az esetekre vannak az anonim inkubátorok illetve a nyílt és a zárt örökbeadási lehetőségek. Például a Gólyahír Egyesületnél. Teljes diszkréció. Rengeteg olyan pár van akiknek sajnos nem lehet természetes úton saját gyermekük és az utólsó esélyük és reményük az örökbe fogadás. Ennél humánusabb dolgot el sem tudok képzelni ha már egy nem kívánt terhességből világra jön egy kis élet. Mert az intézeti életnél rosszabb nem is lehet egy kisgyermek számára.
2009. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos mi is egy ilyen házaspár vagyunk, akiknek nem lehet természetes úton babája. Már mindennel próbálkoztunk, az örökbefogadás is folyamatban van. Nagyon hosszú procedúra, nem kívánom senkinek. Igazából csak reménykedtem, hátha valamilyen fórumon (akár itt) összeismerkedek egy olyan lánnyal, aki semmiképp nem tudja megtartani a kicsit, és örökbeadná nekünk akár a Gólyahír Egyesületen, vagy Bölcső Alapítványon keresztül. Tudom, ez talán így morbidnak hangozhat egy, de már nincs más reményünk... A gyámhivatal 2-3 évet mond várakozási időnek, az szerintem borzasztó hosszú ...:((

Igen, az jó, hogy még ha nem is "tervezett" baba (az első válaszolónál), de mégis szerencsésen fordult a dolog, és meg tudtátok tartani. De tudom, hogy sokaknak semmi lehetőségük nincs a kicsi felneveléséhez, nincs, akire számítsanak.

Köszönöm, hogy írtatok!

2009. márc. 30. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én vagyok a Gólyahíres és azt szeretném mondani hogy csak bíztatni tudlak benneteket hiszen egy hónappal ezelőtt egy bartánőm és a férje egy csodálatos újszülött kislányt kaptak a Gyólyahír Egyesület segítségével. Igaz hogy sok éve vártak már rá, de látod megéri, és vannak még csodák is. Tehát soha ne add fel!!! Nekünk saját gyermekünk van, de én már nem szülhetek soha többet egészségügyi okokból. Igaz nem is terveztük de amikor ezt kimondta az orvos az nagyon rosszul esett. Más az ha nem tervezel többet és más az ha ezt már nem is teheted meg. Úgyhogy együtt érzek veletek és kívánok mielőbbi csodálatos kisbabát és sok boldogságot nektek! És addig is csak poztítívan álljatok hozzá a dolgokhoz.

2009. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, aranyos vagy :))
2009. márc. 31. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is véletlenke a kisfiam, de most, hogy vállaltuk mérhetetlen boldogság:) Egyébként én is csak kitartásra biztatlak, egy ismerős pár már 2 éve neveli a kisfiúkat, 2 hetes volt a baba, mikor magukhoz vehették. Szóval türelem! Gondolom nehéz, de természetes úton sem sikerül azonnal sok párnak.
2009. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!