Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a gyermeked...

Mennyi idős volt a gyermeked amikor először kapott egy gombóc fagyit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb 10 hónapos
2011. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15 hónapos
2011. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13 hónapos és még nem kapott.
2011. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10 hósan fagyi?17 hósak ikreim,de az éven még eszem ágába sincs adni nekik.Jövőre is csak óvatosan.
2011. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11.00 ugyanis még nekem is egy picit megfájdul a torkom mindig,mikor fagyit eszem
2011. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam,és ha lenne olyan a cukrászdában,ami nem tejes,pl. citrom,vagy hasonló,akkor megkóstoltatnám vele.
2011. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

első vagyok


soha semmi baja nem lett tőle,jégkrémet is kanalazta velünk,nem vagyunk egy torokfájós család,neki is jól esett a hűsitő

És nem csak fagyit,hanem jégkását,hideg gyümölcslevest,jégkrémet is kapott (persze mindenből olyat ami neki is való összetétel szempontjából)

2011. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kérdező egy gombóc fagyit írt, én úgy értelmezem hogy amikor a kezébe adtuk egy tölcsérbe, és ő szépen meg tudta enni. Lehet rosszúl értelmezem, de nekem így a lányom 2 éves kora körül kapott, mert akkor már nem folyt le a fele, szépen tudta enni maszatolás nélkül. Addig mindig a tölcsér szélére kapott a miénkből. Összességében lehet az is volt egy gombóc, csak nem egyben.
2011. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fiam tejfehérje érzékeny. 13hós, és már 1 évesen belenyalt a citrom fagyiba, tetszett neki ,azóta mindíg kérek egy tejmentes fagyit, és kap pár nyalást. egész gombócot majd talán jövőre v nemtom, idén még tuti nem. nekem is van h elég 1 gombóc nemhogy neki... pár nyalás bőven elég (sztem)
2011. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt, szintén tejfehérje érzékeny, így csak néhány gyümölcsfagyit ehet. Pár nyalás után mindig odaadja, nem egy nagy fagyis, inkább az üres tölcsért rágcsálja.

Tegnap megint bedőltem neki, ígérgette, hogy megeszi, aztán győztem legyűrni két fagyit egyszerre. Általában csak magamnak veszek, olyat amilyet Ő is ehet és nyal belőle.

2011. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!