Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult hogy megbántátok...

Előfordult hogy megbántátok hogy babát vállaltatok? .

Figyelt kérdés
például vmi idegeskedés miatt amit babátok okozott..
2011. júl. 13. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem, szerintem egy babát nem lehet megbánni

persze sokszor felidegesít, meg fáradt vagyok, de az hogy megbánjam még soha egy pillanatig sem jutott eszembe, hiszen ő az életem értelme :)

miért, te már éreztél ilyet?

2011. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már kb 5. napja nem aludtam SEMMIT, mert csak akkor volt hajlandó aludni a fiam, ha a kezembe ringattam, akkor megfordult a fejembe többször is hogy mekkora hülye vagyok hogy szültem még egy gyereket!!Apa állandó éjszakás műszakban van a munkahelyén, így az éjjelek az enyémek voltak a picivel, nappal pedig apa aludta ki az éjszakai műszakját, így nappal is én voltam a babával!Na de azóta eltelt egy év, túlvagyunk az éjszakázásokon, és minden szép, és jó!!már nem bánom!
2011. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

én nem ,imádom a lányomat kis hisztigép :)


viszont ma egy anyuka az utcán ordítozott kisfiával hogy:


jobb lett volna ha meg se születsz te szerencsétlen

és úgy belevágta a babkocsiba hogy csak úgy nyekkent.


a szivem majd megszakadt a látványtól...

2011. júl. 13. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de az alapvető ok nem a baba.

Kedves apukának nem sok fogalma van mi lenne a dolga még 2 év után se. Szerinte a gyed alatt a kismamák otthon meresztik...Vállakozást kell vezetnem és idegösszeomlásom is volt. Sajnos előfordult,hogy azt gondoltam jobb lett volna nem vállalni gyereket. De imádom a kisfiam,Ő az életem értelme,ha nem lenne a depresszióm miatt már lehet hogy nem élnék.

2011. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem értem miért hiszik az apukák hogy a gyereknevelés leányálom..

csak egyszer maradna otthon a gyerekével megtudná..

amellett főzzél, mossál, takarítsál, teljesítsd házastársi kötelezettséged neveld a gyereked és akkor ez a hála..

2011. júl. 13. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

Akkor szoktam ilyenre gondolni,amikor hisztizni kezd a fiam,vagy nem fogad szót.

2011. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Indulatból megfordult már a fejemben, de soha nem gondoltam komolyan. Mindenki mond, gondol olyan dolgokat amit nem úgy érez, és ha épp nem holtfáradt, akkor meg se fordul a fejében.

Anyuka az utcán is biztosan ki volt borulva, ha alszik, eszik és épp nem kell rohannia háromfelé biztosan ő se mondott volna ilyet.

2011. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

jaj szegény kicsi :(((

valószínűleg anyuka már teljesen kész lehet idegileg, de ilyet akkor sem szabadna mondani :(

én is kiabáltam már vele, bánom is, de azért ilyet nem mondtam, még csak nem is gondoltam. hiszen akkor is imádom, amikor mérges vagyok rá

2011. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
28 éves vagyok. 17 évesen szültem meg első kislányunkat Júliát, utána 22 évesen Mózest és 25 évesen egy ikerpárt Ábelt és Rékát. Időközben leérettségiztem, szereztem egy gyógypedagógus diplomát, férjem tanárember. A nagyszülőknél éltünk, amikor az apám kedvesen közölte, hogy nem szeretné, ha olyan fiatalon babát vinnék oda. Nehéz volt, de amikor megszületett Júlia, minden a helyére került. Nem volt kérdésem, ösztönösen szerettem a gyermekemet. Hiszem azt, hogy a gyerek akkor jön, amikor jönnie kell. Soha nem bántam meg, hogy ennyire fiatalon vállaltam, hisz látjátok, annyira megtetszett a dolog, hogy még kétszer belevágtam. Most csinálom a másoddiplomámat, és ha a gyerekek nagyok lesznek, talán szülök még, hisz időm van. Egy háromszobás albérletben élünk, nagyon boldogok vagyunk. Hisztik, idegeskedések vannak, de hatalmas szeretettel fordulok feléjük, amit meghálálnak.
2011. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt sajnos:((20 évesen szültem és anyósnál laktunk,párom hirtelen nem tudott mit kezdeni a kisbabával(28ÉVES volt)és minden rám szakadt...meg is látszik nagyon anyás.Sok volt a veszekedés,barátnőim(akikről azt hittem azok)a baba óta elfordultak tőlem nem kerestek,nem hívtak,nem jöttek:((Ugye baba mellett nem tudtam elmenni bulizni,nem iszogattam és ez ne tetszett nekik.De ez a kisebbik baj mert azóta lettek gyerekes barátnőim:))

De pl.most munkát keresek és nagyon felkaptam a vizet hogy a 2 éves gyerekkel nem vesznek fel sehova mondván nem akarják hogy állandóan táppénzen legyek holott mondtam hogy mama otthon van és vigyázzna rá.És a minap sírva jöttem haza emiatt,a lakás kupiba állt,gyerekem tiszta retek és már sok volt egy napra akkor én is dühömbe mondtam neki,hogy jobb lett volna ha annó meg se születsz ordítva.Fiam a kiabálástól(soha nem kiabáltam vele!!!!)nagyon elsírta magát én meg annyira sz.r anyának képzeltem magam hogy,hogyan mondthattam ilyet a gyerekemnek??????Megfogadtam soha semmilyen körülmények között nem fogom ezt mondani soha!!!!

2011. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!