Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tuti ötlet cumisüveg vagy...

Tuti ötlet cumisüveg vagy itatópohár elfogadtatásához?

Figyelt kérdés
Most 7 és fél hós a babám, két hét múlva szeretnék menni színházba, már a jegy is megvan. Elkezdtem a cumisüveghez szoktatni a babát 2-3 hete, hogy ha nem vagyok itthon, akkor tudjanak neki miből enni adni. De egyáltalán nem akarja elfogadni. Ha így haladunk, itthon kell maradjak. Hozzátáplálás is folyamatban van, de azzal sem tudok kiváltani még egy szopit, mert közbeszólt 2 fog érkezése.
2009. márc. 31. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld inkább kis pohárból! Kisfiam lassan 11 hós de még nem tud inni egyikből sem, csak a sima pohárkájából, 3 nap alatt megtanulta.

Sok sikert!

2009. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A poharat is próbáltam, de elfordítja a fejét. Mennyi idő lehet míg valamelyiket elfogadhatja?
2009. márc. 31. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Az én lányom 8,5 hónapos koráig nem volt hajlandó elfogadni sem cumisüveget, sem csőröst (több formájút is próbáltam), sem kiskanalat, sem poharat. Aztán egyszer csak megtört a jég és gond nélkül ment minden.

Várj türelemmel és ő jelezni fog.

2009. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kislányom (7 hós) 5 hónaspos koráig nem ivott cumisüvegből. Aztán meglátta, hogy én is üvegből ittam az ásványvizet és ő is üveget akart a szájába. Na azóta simán megy neki. :)
2009. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor maradok itthon.. :))
2009. ápr. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!