Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos babád, hogy...

3-4 hónapos babád, hogy alszik el napközben? Babakocsiba altatod, kézben, vagy beteszed a kiságyba és magától?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Babakocsiban csak akkor alszik, ha megyek vele, ha megállok, felébred. Otthon kézben ringatom el cumival, és ha már kicsúszik a cumi a szájából, leteszem az ágyába.
2011. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy sétálunk és akkor babakocsiban alszik (a sétát az alásidőre teszem mindig), vagy kézben elcsitítom (nem várom meg h elaludjon), és leteszem az ágyába aludni.
2011. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leteszem az ágyba, és elalszik. Szundikendő mindig kell, cumi nem mindig. Ha nyűgösebb, akkor kicsit simogatom a hátát, vagy paskolgatom a fenekét. De az max. 3-4 perc, aztán alszik is. Kézben soha nem altattam, a babakocsiról is leszoktattam még 2 hónaposan. neki is jobb így, nekem is. Babakocsiban csak akkor alszik, ha pl. épp megyünk valahová.
2011. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat!

nekem is babakocsi vagy kézbe alszik el. de nem tudom, hogy melyik a legjobb.

jó lenne, ha simán elaludni a kiságyba, de még cumival is nagyon nehezen megy. nagyon sokat sír ilyenkor..

2011. júl. 14. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind nappal, mind éjjel magától alszik el, leteszem a kiságyba és kész. Amikor hazahoztuk, kb. 3 estét sírdogált (tudtam, hogy nem éhes, fáj a hasa, nincs tele a pelus) - mindig egyre rövidebben, aztán megtanult magától elaludni. Így neki és nekem, nekünk is sokkal jobb. Kézben egyszer próbáltam elringatni - ezek után -, s nézett rám a nagy kerek szemeivel, hogy "anya, te mit csinálsz...nem tudok aludni".
2011. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Napközben a nappaliban vagy a játszószőnyegen, vagy a járókában alszik el, evés, játék után, mindig magától.

Néha kell a cumi, a szundikendő állandó barát az alvásnál.

Este a kiságyában sincs gond az alvással.

2011. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom általában elalszik magától a kiságyban. Csak akkor teszem le aludni, ha látom rajta, hogy álmos. Addig foglalkozom vele, vagy lekötöm a figyelmét. A babakocsin van neki csörgő, azzal nagyon jól elvan, húzza-vonja, rángatja. Ha azt látom, hogy már csak egy kézzel játszik vele, akkor tudom, hogy álmos. Egyébként cumival szokott aludni, és ha kiesik a szájából akkor sem ébred fel.

Persze azért van, hogy kocsiban kell tologatni, hogy elaludjon. Kézben viszont nagyon ritkán altatom, ő ugyanis ha kézben van, akkor nézelődik, akármennyire is álmos.

2011. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!