Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok jó mosható pelenka...

Hol találok jó mosható pelenka szabásmintát?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok még a dologban és amiket találtam számomra még bonyolultak. :-(
2011. júl. 14. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Síma négyszög nem? Azt hiszem 70x70cm.
2011. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem sértésből kérdezem de akkor nem egyszerűbb megvenni? tényleg elég bonyolult az a kis bugyi, ráadásul a combnál jó gumisnak kell lennie, hogy ne folyjon ki de ne is szorítsa... én biztos nem tudnám megvarrni :(
2011. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj fel a mamami-ra, ott egész biztosan találsz szabásmintákat és segítséget is fogsz kapni! :)
2011. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocs de most látom, hogy mi is ez. Hát ezt igazán nem is tudom hogy lehetne megvarrni. Amit én találtam, ott azt írja, hogy lélegző gumi van belül a textilen, szóval a cucc nem folyik át rajta, de lélegzik, nem fülled be a baba bőr és ugye abba teszi a tetra pelenkát. Milyen nylont tennél bele? Szerintem egyszerűbb és tökéletesebb lenne készen venni, ha erre szavazol. Én maradok az eldobhatónál. Elég komoly tud lenni a cucc egy 1 év feletti babánál a pelusban, még azt így-úgy mosogatni, én nem csinálnám szívesen.
2011. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, megtaláltam a mamamin a linket:

[link]


Egyébként nem nagy macera a moshatózás. Annyira szuperek ezek a pelusok már, hogy kb napi 10 perc pluszmunka van vele. Nagyon örülök, hogy belevágtam!!

2011. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!