Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdett tudatosulni...

Mikortól kezdett tudatosulni babádba a bilibe való produkció fogalma? Mikortól kezdte használni a bilit ha ráültetted? 22 hós lányom rá ül, de idáig 2x kezdett bele pisilni, de meglepődött és abba hagyta. Hogy vezessem rá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom 10 honaposan szokott a bilire aztán egy évesen szobatiszta lett.A fiam 2 évesen szolt elösször,hogy anya pisi és akkor ültünk rá.Most 2és fél éves és most lett teljesen szobatiszta.Gyermektől függ.Magyarázd el neki,ha belepisil dicsérd meg tapsoljatok stb aztán hamar rájön mennyivel jobb ha ilyen melegbe nincs pelus?.Van aki 3 évesen éredik meg rá.
2011. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogyan tud egy 1 éves gyerek szólni ha pisilni kell?főleg ha 2 éves kor előtt nem is érzi az ingert?Hogy csináltad első?
2011. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém elszaladt ha megtapsoltuk meg megdícsértük mert szégyellte a dolgot. :p Ilyen is van. Őt nem ültetgettem rá csak ott volt a bili a nappaliban de utálta. Ha megkérdeztem ráüljük-e azt mondta, hogy "nem akar". Így hagytam az egészet aztán kb.1 hét múlva szólt, hogy be akar menni a WC-be és elspre belekakilt. Onnantól kezdve a kaki mindig a WC-be ment de a pisinél nem szólt. Majd eltelt 1- hét megint és a pisi is odament és néha már a bilit is hajlandó használni. Ezt Ő teljesen egyedül produkálta, nem piszkáltam vele, nem ültetgettem, nem mondogattam stb...egyszerűen megérett rá és kész. 2,5 éves és ez kb. 1 hónappal ezelőtt kezdődött.
2011. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pont 2 éves a kisfiam, és úgy néz ki, hogy szinte egyik napról a másikra szobatiszta lett

még nem akarom elkiabálni, de szombaton ült rá először a bilire meztelenül (addig még csak rá sem ült) és belepisilt, mi meg nagyon örültünk, tapsoltuk, stb, és attól a pillanattól kezdve bilizik :) abba kakil, pisil, lefekvéshez meg ha elmegyünk vhova, akkor még kap pelust, meg volt egy baleset is, tegnap rákakilt a szőnyegre, szóval még nem tökéletes a dolog, de jobban megy mint remélni mertem

2011. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 évesen rendesen beszélt.Nem szavakat hanem mondatokat mondott.Kisfiam még csak most tanult meg mondatokban beszélni.1 évesen nagyon sok baba érzi az ingert,van aki 3 évesen. első válaszoló voltam,Régen mikor moshato pelust használtak a szülök sokkal hamarabb szobatiszták lettek a gyerekek.Most jo felszivodoak a pelusok igy nem csipi ki söt még kényelmes is nekik:).
2011. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!