Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek kiságyban alszik a...

Akiknek kiságyban alszik a babájuk, könnyen visszaalszik éjjel ha felkel? Pl szopi után?

Figyelt kérdés
6hónapos a kislányom most szeretném éjjelre is kiságyba szoktatni.Nappal szépen alszik ott de éjjel köztünk van születésétől kezdve.Csak már annyira elkezdett vándorolni éjjel hogy oda kéne szoktatnom mert félek hogy leesik.Nem kioktatást kérek hogy már késó csak egy szimpla kérdést tettem fel mielőtt jönnek a válaszok hogy eddigis így kellett volna.Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 17. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém születése óta a kiságyban alszik,ha éjjel felkel,és még nincs evés idő akkor csak a cumit kapja meg,és abban a pillanatban vissza is alszik.

Lassan 7 hónapos.

Neked valószínű rosszabb lesz vissza szoktatni,mert veletek alszik kiskora óta,de próba szerencse! :)

Sok sikert!

2011. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz, az én fiam kezdetektől fogva a kiságyban alszik, de amikor felkelt enni, megkapta a tápit, sokszor már félálomban büfiztettem, amint letettem, aludt is tovább.

Most már fel sem kell éjjel enni, fél 9-től, 6, fél 7-ig alszik.

Éjszaka nincs fény, nincs játék, ha szükséges volt a peluscsere, azt villámgyorsan csináltam. Azonnal letettem, betakargattam, kijöttem tőle, nem volt gondja a visszaalvással.

2011. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
6 hós az én fiam is, könnyen visszalaszik. A mi ágyunkban szopik, aztán visszaviszem a saját szobájába, és már alszik is. Próbáld meg átszoktatni. Az elején lehet fog kicsit sírni, de pár nap és megszokja. Mi 3 hósan szoktattuk ár, nem volt gond, nem sírt.
2011. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk másik szobában, de eredetileg mózes kosárban aludt, mert a kiságyban elveszett volna a csöpp, de 2 hónapos korától körülbelül már a kiságyba szoktattuk. Nem volt gond, minden este remekül alszik ott, éjszaka 4 körül kel általában enni, nagyjából evés+büfivel együtt 20 perc szokott lenni a dolog, de ahogy előttem is írták, ő is van, amikor már evés végére bealszik és félálomban böfiztetem. Ha pelus csere van, akkor azt én is gyorsan, csendben.
2011. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is könnyen visszaalszik, de ő az első naptól kezdve a kiságyban alszik. Sokszor az éjjeli evésnél az utolsó 1-2 szívás már álmában megy. :) Mondjuk ő tápszeres, így nem kell kivenni etetéshez. De ha pl. nagyon ritkán bekakil éjjel, és tisztába kell tenni, akkor kicsit forgolódik, mielőtt visszaaludna. De akkor is max. 15 perc.

5 hónapos kislány anyukája

2011. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az én 7 hónapos fiam nem ilyen könnyű eset.Mivel a férjem külföldön dolgozik,ezért a kicsi velem aludt a kezdetektől.Néha betettem a kiságyba,de éjszaka annyiszor felkelt,hogy egyszerűbb volt magam mellé fektetni,könnyebb volt nekem úgy.most este cicin elalszik és utána berakom a kiságyba.még mindig felébred legalább 3szor éjjel,úgy hogy nem tudom mit csináljak vele.Hiába ringatom a kiságyba,addig sír míg ki nem veszem és nem adom a szájába a cicit.Az a baj,hogy nem cumizik és így a cicit használja annak.Ezt biztos én rontottam el valahol,de kezdő vagyok,majd a másodiknál másképp csinálom.
2011. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi kb 3 hónapos korában szoktattuk a kiságyba. Úgy kezdtem, hogy nappal is az ágyába tettem le aludni, hogy szokja. Hiába aludt el bárhol, mindig megbolygattam és betettem a helyére. Pár nap alatt megszokta. Aztán elkezdtem éjszakára is betenni a helyére. Eleinte 2-3 óránként kelt nagyjából 2-3 napig aztán ez fokozatosan kitolódott. Mára már leteszem 9-kor aludni és 6, fél 7 körül kel, akkor már hagyom magam mellett egy kicsit még pihenni. Újabban a fogzás miatt előfordul, hogy éjszaka is kel. Akkor kiveszem a kiságyból kap egy kis cicit amin elalszik és újra visszacsempészem az ágyába.

5 hós a baba

2011. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!