Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk 8 hónapos, simán...

Kislányunk 8 hónapos, simán átfordul hátárol a hasára meg vissza is! Nagyon jó kondiban van, csak nem akar még elindulni mászni, csak kúszik! Szerintetek ez normális, hogy ilyen korban, még nem mászik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális. Kicsit lassabban fejlődik a lányod, mint az átlag, de hát ebből is látszik, ő különleges, nem átlagos kislány. :o)

De tényleg, majd megtanulja, vagy az is lehet, hogy egyből járni fog.

2011. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális, nincs még lekésve semmiről. Az én kisfiam 9 hónaposan kezdett mászni, a kúszás szint ki is maradt, vagyis csak 1-2 napig csinálta, utána már mászott. Szóval 8 hónaposan még csak nem is kúszott, csak gurulgatott.
2011. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegyél elé inspiráló játékokat,telefont,labdát,távirányitótbaztán lrhet hogy azokra elindul. nincs elkésve semmivel..:)
2011. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 8 hónapos. Négykézlábra áll, onnan kinyújtja a lábait, és fel akar állni, de nyilván ez még nem megy kapaszkodás nélkül. Ha a bútorba kapaszkodik tesz néhány lépést, ha a földön van, a karjaival tolja magát, főként hátra felé.

Van még idejük, szerintem nincsenek lekésve semmiről, majd rájönnek a mászás technikájára (már ha egyáltalán fognak mászni:)

2011. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen
2011. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj.

Az én kisfiam ugyan 5 hónapos kora óta kúszott, viszont "csak" 8 hónaposan ült, és 9 hónaposan kezdett mászni. Aztán az egy éves szülinapja előtt egy héttel kezdett el járni.

Nem vagytok lecsúszva semmiről, sem elmaradva, ne izgulj:)

2011. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!