Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos babának hány ml-t...

1hónapos babának hány ml-t kell ennie egy szoptatásnál? És mennyit kell híznia 1hónapos korára?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hű ez változó babánként,ki mennyit igényel.Az én kisfiam 3 hónappal ezelőtt már benyakalta a 60-80-ml-t,de volt amikor 120-at is!Akkor eszik jól ha szopi után nyugodt,nem sír.Mi 4 hónaposak leszünk 1 hét múlva de már 7,5 kg,és kb: 68 cm.

Sok tejcsit kívánok,egészséges babát! :)

2009. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom vasárnap lesz 4 hetes, amikor néztem, akkor 100-at evett. Mérni, majd vasárnap fogom, 1x szoktam 1 héten.
2009. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az enyem napkozben szaz, reggel este 130, és 7x eszik egy nap

most új tápszerre álltunk át (akit zavar a királyi többes: én csinálom, ő eszi), nem tűnik laktatónak, úgyhogy van, hogy 150 is megy


de te is ki tudod szamolni

pl

az én babám 4,65 kiló (márc 5.én született)

hétszer eszik


tehát neki: 4,65x150=697, én kerekítem 700ra, és ezt a 700at osztom az étkezések számával (7), tehát egy alkalommal 100at kell ennie


3 hónapos koráig az ideális hízás 1 kiló körül van

2009. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!