Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » IKEA-s gyermekágyneműt vett...

IKEA-s gyermekágyneműt vett már valaki?

Figyelt kérdés

Illetve lehet venni ott, vagy csak huzat van? Aki vett, milyen a minősége?

Esetleg máshonnan, olcsóbbat is tudnátok ajánlani?


2011. júl. 20. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

párna és paplan is van. és huzat is .


még nem vettünk. olcsóbbat? ha veszel méterárut az jóval olcsóbb pluszba csak pár gomb kell.

kész ágynemüt sokszor bontatlant turiban is lehet venni.


tesco-auchan cora.

2011. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi mikor a gyerekágyat vettük a másfél éves a kislányunknak az ikeában,akkor vettünk huzatot (amit Ő választott) és csak párnát, mert paplanja van!Nagyon jó a párnájuk, bbár a lányom mindig ledobja az ágyról :)Nem is baj még!De nagyon jó puha!Én szeretem a huzatot is!


Amúgy mi a paplanját(ilyen lapos párnával) a metróban vettük,meg egyet a brendonban!

Én is gondolkodtam, hogy vatelinnel, meg valami gyeekmintás huzzattal varrok egyet, de elromlott a varrógépem, és olcsóbb lenne egy új, de most nincs rá keret!(vagyis 2 éve romlott el)Így mi vettük ezeket!

2011. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi anno a kikában vettünk paplan+párna szettet 3500volt akciósan, imádjunk:)

huzatot meg vettem ikeába anyagot és megvarrattam :))

2011. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!