Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megy a hasa és tejmentes...

Ha megy a hasa és tejmentes diétán kell lennie, azonban az esti tápszer nélkül nem tud elaludni, a reggeli tápszer nélkül pedig meglenni, akkor ilyen esetben milyen tápszert ajánlanátok? Ha-s esetleg, vagy?

Figyelt kérdés
15 hónapos, alap esetben Milupa Milumil 3-at eszik
2011. júl. 21. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Van tejérzékeny tápszet receptre. Milumil pepti ha jól emlékszem. Vagy rizstej vagy szójatej boltban.
2011. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindenféleképpen tejmentes tápszert. illetve nem tejalapút. A HA tápszerek is tejalapúak.

Egyszer voltam kórházban ott azt mondták jók ezek a tápszerek csak rettenetes az ízűk, keserűek, úgyhogy nemigen fogadják el a gyerekek.

2011. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A háziorvos írta fel nekünk Milumil Laktózmentes tápszer...nekünk is ez volt az elmúlt hetekben, nagyon nehezen múlt el, a tejmentes diéta nem ért semmit.

Smecta por napi egy tasak, főtt krumpli, főtt sárgarápa, napközben banán, kevéske tápszer, inkább több tea (bár én tea ellenes vagyok), nehezen keveredtünk ki belőle.

2011. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!