Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én férjem mond ilyeneket?

Csak az én férjem mond ilyeneket?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves.beszélgettünk és ilyet mondott hogy becsavarodna ha egész nap a lányával kellene lennie.Nem tudna vele mit kezdeni. Úgy összevesztem vele!
2011. júl. 25. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért vesztél össze vele,

Ezt kapta az őszinteségéért...


Én is becsavarodok elég gyakran a gyerekeimtől estére....


(persze imádom őket,de akkor is!)


35/N

2011. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is tud néha érdekes arckifejezéseket produkálni, ha bejelentem, hogy ma neki kéne a 1,5 éves gyerekre vigyáznia, egyedül. :) Sosem mondja, hogy becsavarodik tőle, de nap végén úgy vár haza, mint a messiást. És olyankor úgy viselkedik, mint egy gyerek, mert élvezi, hogy "lazíthat", ha már otthon vagyok. :)
2011. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Sok férfi turés- és fájdalom kuszobe egyenlo a nullával.én a helyedben még meg is utottem volna.Persze mi nok,mindent viseljunk el.Egy nore marad mindig a munka nehéz része általában.Ahogy a párom el szoktam nézni,ha kicsit fáj a feje,már bele akar halni.De még hogy tudják sajnáltatni magukat,az már sokszor rohej.A gyereknevelés ugyan ez.Az én párom mikor hazajon 7végére,2napig ,,lepasszolom,, neki a gyereket,de akkor sem tudom,mert ha 5percnél tovább sír,már kétségbe van esve.Pedig van ugy,hogy nekem orákig ordít és nem tudok már rájonni,hogy mi baja van,vagy csak nyogos.

Szoval szerintem jogosan baszodtál fel,én is ezt tettem volna.

2011. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát nálunk 3 napja esik az eső, azóta itthon ülök a másfél éves fiammal, és én is becsavarodom...

Nem értem amúgy, ezért miért kellett összekapnotok. Gondolom a férjed közel sem van annyi időt együtt a gyerekkel, mint te. (dolgozik, nem?) persze hogy nagy fejtörés lenne neki, ha hirtelen neki kellene egész nap babáznia.

2011. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, én ezért tréningezem az apucit...:) Hát nem egyedül vállaltam a gyereket, ne csak akkor legyen rá büszke amikor a nagyiéknak mutogatja, hanem akkor is tudja kezelni a helyzetet, ha leeszi magát pl, , hisztis stb. Ettől függetlenül őszinte a párod kérdező, merem állítani hogy 10ből9 férfi ilyen. "Az asszony majd megoldja". Hát nem. Ugyanúgy a szülője ő is, hiába nem volt vele terhes, de a nevelése már az ő feladata is...
2011. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én boldog lennék ha egyszer ilyet mondana. Legalább elismeri hogy nem piskóta amit csinálsz otthon a gyerekkel. Az enyém ha panaszkodom,mindig azt mondja hogy menjek,keressek annyi pénzt mint ő,és ő itthon főz,mos,takarit,gyerekeket nevel.Ez meg olyan mintha nem látná át néha milyen baromi nehéz nekem.
2011. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ezt elkerülendő az elejétől kezdve egyedül hagytam őket órákra. Angolra jártam. Kapott hideget - meleget a férjem, de soha nem panaszkodott. Együtt nőnek föl! Nálunk nincs gond, ha el kell mennem, akkor ha sem, ha egész napra ill. napokra. Pedig csak most lesz 7 hónapos a fiam. Csak azt tudom tanácsolni, hogy igenis hagyd magukra őket, össze fognak szokni.
2011. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Irigyellek, mert legalább a párod látja, mennyire nem könnyű a gyerekkel/gyerekekkel lenni. Sajnos az enyém nem érti, mitől vagyok hullafáradt a nap végére, mert nekem semmi dolgom nincs, csak a gyerekkel lenni...

Ha kritizálom, hogy egy év alatt egyszer sem kelt fel a gyerekhez, itatta-etette meg (máig többször ébred éjjel sajnos), vitte sétálni, pelenkázta, elintézi azzal, hogy ez az én dolgom, ezért vagyok itthon, én se csinálom meg az ő munkáját pl. a garázsépítés kapcsán.

:-(((

2011. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az enyém még 1 óra után is az agyvérzés határán áll...de mégsem látja be,hogy nekem milyen lehet egész nap a lányommal.Szintén 1 éves...
2011. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ebbe semmi kivetni való nincs.

Én már 14 éve itthon vagyok a 4 gyerekkel.De most iszonyatosan pánikbetegség tört rám.Így szerintem,ha a kicsi elmegy oviba én is elmegyek dolgozni.

Sok ám itthon a 14 év hidd el.

Más már 1 évtől becsavarodik,akkor mit mondjak én?

2011. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!