Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt a babának ha hamisan...

Árt a babának ha hamisan énekelek neki?

Figyelt kérdés
Azt mondták nem szabad,mert ő is hamisan fog énekelni.Igaz ez?
2011. júl. 26. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jééééééééééééééééééééézusom. Ezt a hülyeséget kitől hallottad? És szerinted honnan tudja egy baba, hogy az hamis vagy sem? Annak örül, hogy hallja a hangodat. Énekelj csak nyugodtan neki!
2011. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Szerintem egy baba számára nem az a fontos, hogy hamisan énekelsz-e vagy sem. Énekelj neki nyugodtan!
2011. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nem hitted el ezt! Dehogy árt! Komolyan ki mondott neked ekkora marhaságot?
2011. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sejtettem,csak meglepődtem ezen.Akkor énekelek neki.Amúgy az apukája mondta...
2011. júl. 26. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy 2-3 éves korig-, vagy meddig- nem tudja megkülönböztetni a hamis éneklést a nem hamistól. A lényeg, hogy anyuci/apuci énekel, énekelj csak bátran, nyugodtan.

Max. a párod fülét fogja bántani, de ő már gondolom korábban is tudta ezt, és így szeret téged :D

2011. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:))))a barátnőm sokat énekelt a kislányának és azt mondta,hogy mindig elaludt tőle...:)

nnna mondtam neki,h attól én is inkább elaludnék csak ne kelljen hallgatni,szerintem a picilány is igy volt vele,borzasztó hangja van az én drágámnak:)))

A kiscsajszi már nagycsajszi és kitűnő énekből:)semmi baja a hangjának:)

Nyugi...nem attól nem lesz jó hangja a gyereknek,vagy sem...hogy te jó hangú vagy e!

Énekelj csak nyugodtan csak más ne hallja meg ,az inkább gáz:))csak vicceltem,meg ne sértődj:)!

Én sem vagyok egy Maria Callas...:)

Minden jót kívánok!!!

2011. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem árt:)))

Csak majd 3 éves kora körül, ha még mindig nagyon hamisan énekelsz neki, akkor LEHET így fogja megtanulni.

De nem hinném, hogy annyira hamisan énekelsz, mivel ezek a kis baba dalok elég egyszerűek.

De ne aggódj, az óviban majd úgyis megtanulja hogy kell "helyesen" énekelni:)

Amúgy azzal ártanál, ha nem énekelnél:)

2011. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek,teljesen megnyugodtam....majd megmutatom a páromnak a válaszaitokat..:))
2011. júl. 26. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!