Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig nyugodt kiegyensulyozott...

Eddig nyugodt kiegyensulyozott baba volt most meg egyszerüen mindenért hisztizik. Mit rontottam el rossz anya vagyok? Mit változtassak?

Figyelt kérdés
nem értem egyszerűen eddig nyugodt kiegyensulyozott baba volt most meg egyszerüen mindenért hisztizik,alig van el egyedül egy kicsit.agyba nem tudom betennio mert 5 perc és hisztizik.kenem a fogát hátha az a baj.játékokkal alig lehet lekötni elvan max 5 percig és annyi.mit tegyek?Ötletek?mivel tudnám jobban lekötni?
2009. ápr. 6. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős?

nem vagy rossz anya, most gondolom ebben a korban van, ezért kérdezem.

2009. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajna csak azzal lehet ilyenkor lekötni őket, ha kizárólag csak vele foglalkozol. Legalább is én igy tapasztaltam. A lányomt semmi nem kötötte le csak én, semmit nem tudtam tőle csinálni. Vannak ilyen korszakok sajna, de túl lesz rajt.

Kitartás

2009. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek periodikusan változtatják az érdeklődésüket, alvás-,mozgás-, és étrendbeli igényüket.

Ahogy nő, úgy formálódik át az étrendje, alvása stb.

Az én kislányom pár hetes kora óta egyedül eljátszott aztán 6-8. hóig katasztrófa volt minden nap! Ő is állandóan bömbölt. Nem foglalkoztam annyit a házimunkával, volt hogy hegyekben állt a vasalnivaló de mellé ültem és olvastunk, képeskönyvet lapozgattuk, mondókáztunk, tornáztunk (baba-mama jóga) körbejártuka lakást mi hol van, mi micsoda, kinéztünk az ablakon mit látunk stb. Mindenről beszéltem neki, rengeteget sétáltunk, kacskat etettünk..

Túl kell élni ezt az időszakot! Egyre jobb könnyebb lesz majd minden!

2009. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7hós
2009. ápr. 6. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is anyás lett nagyon 5-8 hónaposig mostanába megint tök jól elvan egyedül,sőt ahogy fejlődik értelmileg eljátszik szinte egész nap. Persze azért szervezem a programokat neki de nem hisztizik már(9 hónapos).Minden kerületbe szerveznek baba-mama programokat,vidéken is,keress rá a neten szerintem már elég nagy egy mondókás éneklős buli biztos tetszene+ ottis lehet eszmét cserélni az anyukákkal.
2009. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Még egy hónap, aztán kicsit könnyebb lesz. Nálunk is ez a helyzet, a manóm szinte csak "rajtam csüngve" érezte jól magát... De ez szép fokozatosan megváltozik, már egy jó félórát egyedül is eljátszik, aztán ha nyűgös, átviszem egy másik helyre, új dolgokat adok a keze ügyébe és jól elvan. Csak arra kell figyeljek, hogy mindig lásson, mert ha nem...:) Szóval kitartás! Tudom, hogy fárasztó!

Ja, írtad, hogy játékokkal keveset van el. Próbálj neki nem babajátékot adni, hátha az jobban leköti. Nem tudom, miért, de a plüss- és műanyagjátékok az én babómat sem kötik le. Bezzeg a konyhai kütyük teljesen elvarázsolják!

2009. ápr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!