Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek keresztelore?

Mit vegyek keresztelore?

Figyelt kérdés
Testveremnek 8 honapos a kisfia, es felkert keresztapanak. Otleteket varnek, milyen ajandekot vehetnek neki keresztelore, mit illik/valo ilyenkor, inkabb ilyen egyedi, kreativ otletek erdekelnenek, nem az atlagos amit az emberek nagy resze vesz (persze minden otletet szivesen fogadok)... arban kb 150Euroig gondoltam...linknek is nagyon orulnek.Koszi
2011. aug. 1. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is a bátyám a keresztapja,tőle egy ezüst kiskanalat kaptunk a kisfiam monogrammjával gravírozva.Csak nagyon ritkán kerül elő,de én nagyon egyedinek és aranyosnak tartottam.Mellé még kapott több apró játékot is.
2011. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kedves első! ez nagyon szép ajándék :)
2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én pelenka tortát készítettem a keresztfiamnak és megpakoltam játékokkal,rucikkal! Nagyon tetszett nekik. Már többet készítettem,de sokan készítenek megrendelésre...igény szerint pakolják meg minden jóval!


[link]


[link]

2011. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,köszönöm szépen,én nagyon sírtam mikor megkaptuk,annyira jó ötletnek tartottam......és előtte még én sem hallottam róla soha....
2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!