Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit aludt, alszik 4...

Mennyit aludt, alszik 4 hónapos babátok napközben és éjszaka? Átaludta már az éjszakát?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám 4 hónapos múlt. Este 8-kor teszem le aludni, majd felkel 4 körül enni ez kb. 10 perc, utána alszik 7-ig. 8-9-ig újra alszik, majd 12-ig már nem, utána viszont 2-3 órát is alszik. 3-kor eszik utána fent van 5-6-ig, majd alszik egy fél órát, aztán jön a fürdés, vacsi. Ez általában így van, de vannak eltérések. Volt már hogy átaludta az éjszakát, nem kelt fel 4 körül, de az a ritkább.
2009. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még most, 10 hósan is felkel legalább egyszer cicizni lányom:)

4 hósan aludt délelőtt 11 körül fél órát, 14 körül fél órát, 18 körül fél órát, majd este 22-től reggel 8-ig aludt.

Mindig is kevesebbet aludt lányom az "előírtnál".

2009. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napközben délelőtt 1-1,5 órát, délután 2-3 órát és késő délután 30-50percet. Éjjel nem kel fel. Este 8-tól reggel 5-6 óráig alszik, majd eszik és még 8-ig visszaalszik.

Álom gyerekem van. Remélem minden így marad. Nyugodt mama vagyok és ez jó.:))))

A Te babád hogy alszik?

2009. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én babám este 10-kor alszik el, egyszer felkel éjjel 3-4 körül és még visszaalszik 7-8-ig. Délelőtt alszik kb. fél órát, majd ebéd után 2-3 órát is elalszik és este még kb. fél-1 órát.
2009. ápr. 9. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!